MENU
klinika
Çfarë i ka kërkuar për të vazhduar bashkëpunimin me të?

Alketa Vejsiu i paska vënë një kusht Vera Grabockës

Pesë vite pas projektit të saj të fundit

Adele ka një datë për albumin e ri!

Prej pesë vitesh mungesë në tregun muzikor, Adele duket se do të rikthehet më fuqishëm...

Dasma e vitit!

Ceremonia e jetës/ Shifra që J.Lo ka ndërmend të shpenzojë!

2020-ta duket se do të jetë viti i Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Në mars...

Mesazhi i fortë

Julian Deda tregon për herë të parë si u pajtua me Gentin

Gentian Zenelaj dhe Julian Deda i kanë dhënë fund debatit të tyre. Për një kohë...

“Shaj” në anglisht

Arilena zbulon detaje nga “Eurovizioni”

Pas fitores së Festivalit të Këngës në RTSH, Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë në...

Ja si e thërret ai me përkëdheli

Kënga e re e Elgit Dodës, dedikim për Klea Hutën?

Elgit Doda u zgjua këtë mëngjes dhe vendosi t’i dedikojë disa vargje romantike partneres së...

Me videon e xhiruar atje 8 vite më parë!

Rita Ora nuk harron! Uron shqip pavarësinë

Sot të gjithë shqiptarët festojnë! Kosova mbush plot 12 vjet që ka fituar pavarësinë e...

Aludimet

Çfarë po kurdisin Tuna dhe Faton Shoshi?

Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Tuna Sejdiu e kaloi në shoqërinë e menaxherit të VIP-ave, Faton...

Vrau veten ditën e Shën Valentinit

Ja ç’bën televizioni britanik në nder të prezantueses së njohur!

Prezantuesja e njohur e emisionit britanik “Love Island”, Caroline Flack, u gjend e vdekur në...

Dhe ju do ta adhuroni!

Loredana dhe Hana, momentet më ëmbla në një video

Në dhjetor të vitit 2018, dy reperët Mozzik dhe Loredana Zefi u bekuan me një...

Së shpejti një martesë

Genta Ismajli është shtatzënë për herë të parë?

Në nëntor të vitit që lamë pas u bë publike lidhja e këngëtares shqiptare, Genta...

"Për një dashuri"

Butrint Imeri rikthen super hitin me këngëtarin e njohur

“Për një dashuri” është një nga këngët më të suksesshme të Ermal Fejzullahut që u...