MENU
klinika
J Lo këshillon

Burrat nën 33 vjeç janë të padobishëm

Surprizë në mes të skenës

Anxhela Peristeri feston ditëlindjen

Anxhela Peristeri është ndër këngëtaret më të mira të muzikës live dhe performancat e saj...

Muzika rock në zi

Ndërron jetë këngëtari i njohur

Këngëtari dhe kompozitori i famshëm Scott Walker ka ndërruar jetë. Scott Walker, yll i “The Walker...

Krenare për origjinën

Për çfarë është paragjykuar Adrola Dushi ?

Adrola Dushi është një prej modeleve shqiptare të konkurseve të bukurisë më të komentuara edhe...

Sinan Hoxha përgjigjet

A është Andrra shtatzanë?

Kohët e fundit është përfolur në mediat rozë për një shtatzani të mundshme të bashkëshortes...

Flet publikisht për ndjenjat

“E dua Cardi-n”, Offset pranon gabimet

Offset ka tradhtuar  këngëtaren Cardi B. pak kohë më parë. Por pak kohë më vonë,...

"HBO" ndez reagimet

Edhe Diana Ross në mbrojtje të Michael Jackson

Pa reagimit ditën e djeshme të këngëtares dhe aktores Barbara Streisand, një tjetër këngëtare dhe...

Bashkëpunimi i parë mes motrave

Nora zbulon imazhe të tjera pas Erës

Nora Istrefi sjell pamje të reja nga prapaskenat e klipit me Erën Motrat Era dhe...

Gati të flasin për romancën e tyre

Lidhja e tyre nuk është më sekret

Naomi Campbell dhe Liam Payne raportohet se më në fund do ta bëjnë publike romancën...

E quan "Djali i ëndrrave"

Isaac Carew feston ditëlindjen, Dua Lipa e uron ëmbël

I dashuri i Dua Lipës feston ditëlindjen, urimi i ëmbël i këngëtares Isaac Carew feston...

Publikon foto

Përfundon në spital Ava Max

Dita e sotme duket se nuk ishte një ditë relaksi në fundjavë, për këngëtaren me...

Ndryshim drastik

Arta Bajrami, merr një vendim të guximshëm për shkak të vjehrrës

Arta Bajrami edhe më herët   ka  folur për një marrëdhënie të mirë me vjehrrën e...