MENU
klinika
Urimi i ngrohtë i Amit për Ermalin

Ermal Mamaqi feston ditëlindjen

Ndërkohë, në pirtje të fëmijës së parë

Amy Schumer nuk e fsheh autizmin e bashkëshortit

Amy Schumer, e cila pret fëmijën e saj të parë me Chris Fischer, zbuloi se...

“International Champions Cup” në ShBA

Ronaldo arrestohet po shkeli në ShBA

Ronaldo 34 vjeç, u akuzua në shtatorin e kaluar për sulme seksuale ndaj Kathryn Mayorgas, 35...

Ata donin të bënin lajm

Paris Jackson: Publikimet e fundit për mua, shpifje

U raportua se Paris Jackson ishte dërguar në spital pasi kishte prerë damarët. Më pas,...

Quan francezët "të degjeneruar"

Brigitte Bardot rrezikon të përballet me burg

Një nga femrat e konsideruara si seks simbol, quan francezët “të degjeneruar”! Brigitte Bardot mund të...

“Once Upon a Time in Hollywood”

DiCaprio dhe Brad Pitt një film i ri bashkë

Është publikuar sot traileri i filmit të shumëpritur të regjisorit Quentin Tarantino, i cili sjell...

Nxitet nga refuzimi i stilistëve

Bebe Rexha : Po punoj fort për të humbur peshë

Bebe Rexha nuk heziton të ekspozojë tupin sa herë që i jepet rasti në rrjetet...

Xhirohet në Mal të Zi “Minimata”

Lëndohet Johnny Depp gjatë xhirimeve

Aktori me famë botërore, Johnny Depp, ndodhet këto ditë në Malin e Zi për xhirimet...

“Hustlers”

Cardi B dhe Jennifer Lopez, një film së bashku

Cardi B ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në muzikë dhe pritet që shumë shpejt...

Premiera pritet të shfaqet këtë viti

Natalie Portman humb kontaktin me realitetin në filmin e ri

Natalie Portman luan rolin e astronautes që humb kontaktin me realitetin në filmin e ri....

Zgjat 3 ditë

Rikthehet për 50-vjetorin e tij Festivali “Woodstock”

Në këtë festival këngëtarët të cilët do të marrin pjesë janë emrat më të suksesshëm...

Fansat bëhen gati për datën 1 maj

Rikthehen vëmendjen Soni Malaj me një koncert

Fansat e Soni Malaj së shpejti do kërcejnë nën koncertin saj. Prej disa kohësh këngëtarja...