MENU
klinika
Premiera pritet të shfaqet këtë viti

Natalie Portman humb kontaktin me realitetin në filmin e ri

Zgjat 3 ditë

Rikthehet për 50-vjetorin e tij Festivali “Woodstock”

Në këtë festival këngëtarët të cilët do të marrin pjesë janë emrat më të suksesshëm...

Fansat bëhen gati për datën 1 maj

Rikthehen vëmendjen Soni Malaj me një koncert

Fansat e Soni Malaj së shpejti do kërcejnë nën koncertin saj. Prej disa kohësh këngëtarja...

Luftoi me sëmundjen

Ndahet nga jeta mbreti i muzikës rep

Andre Williams i njohur si mbreti i muzikës rep ndërroi jetë sot në moshën 82...

Ende pa konfirmim

Kate Middleton shtatzënë përsëri?

Kate Middleton, 37 vjeçe, bashkëshortja e Princit William, 36 vjeç, të martuar që nga viti...

Titulli i albumit " “Fortuna”

Tuna i dedikon këngë grave viktima të dhunës

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, ka publikuar së fundmi videoklipet përkatëse për të gjitha këngët...

Këndon edhe në gjuhën kurde

Enca Haxhia performancë në Kurdistan

Enca performoi para mijëra fansave në Kurdistan, e madje jo vetëm këngët e njohura shqip,...

Kënga pjesë e “Yandhi”

Dua Lipa në një bashkëpunim me Kanye West

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe rreperin Kanye West mund t’i dëgjojmë shumë shpejtë...

Do të udhëtojë botën

Modelja shet virgjërinë me cmim marramendës

Modelja  23-vjeçare nga Azerbajxhani shiti virgjërinë e saj në një ankand për 2 milion euro...

 Romeo krahë aktores 15-vjeçare

Victoria Beckham përkrah romancën e të birit

Aktorja e famshme dhe djali i Victoria Beckham janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit.  Sipas një...

Këngëtarja nga Saranda nuk ndalet

Publikohet së shpejti albumi i parë nga Ava Max

Këngëtarja e hitit ‘Sweet But Psycho’ është ende duke shijuar suksesin e saj, pasi kjo...

Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne

Ylli i muzikës Ariana Grande ka nisur turneun e saj botëror të titulluar “Sweetener” dhe...