MENU
klinika
Foto

Me fustan të bardhë/ Ylli Limani me një dedikim special

Përse ky emërtim?

Sonte shfaqet Hëna Rozë

Hëna, sonte do të jetë e plotë dhe emërtohet Hëna Rozë. Sonte të gjithë sytë...

Vajza quhet Amazonie

Vinset Cassel baba për të tretën herë

Vinset Cassel dhe gruaja e tij modele janë bërë prindër për herë të parë. Aktori...

“Carry On”

Rita Orës i besohet kolona zanore e Pikachu

“Detektivi Pikachu” është një prej filmave më të bukur që pritet të publikohet në maj...

Familja mbretërore njofton privatësi

Fëmija i Meghan dhe Harry ka lindur tashmë?

E gjithë bota është në pritje të fëmijës së Meghan Markle dhe Princ Harry. Fansat...

Ndryshon look?

Katy Perry bjonde atraktive me flokë të gjatë

Prej vitesh jemi mësuar që ta shohim Katy Perry-n me flokët e shkurtër bjond.  ...

Foto

Ja si dukej Adi Krasta Fëmijë

Gazetari Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar. I adhuruar...

"Kemi nevojë për privatësi"

Ndahet Adele nga bashkëshorti?

Adele është ndarë nga bashkëshorti i saj Simon Konecki. Lajmi është konfirmuar nga përfaqësuesit e...

Një klip me skena "të nxehta"

Si do ta shohim Flakën në projektin e ri?

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është në përgatitje të një projekti të ri...

Hedh poshtë zërat për ndarjen

Rihanna, gati për martesë

E bukur, e famshme, e pasur dhe gjithmonë në vëmendje.  Rihanna këtë herë po përfltet...

Emri i të porsalindurit

Një anëtar i ri në familje, Tahiri poston foton e të birit

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë, sërish me një...

"Nuk ishte e lehtë..."

Olen Çezari për fëmijërinë e tij: Nuk ja uroj askujt!

Violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ka  folur së fundmi për fëmijërinë e tij....