MENU
klinika
Do klonohet ADN-ja

Shkencëtarët rusë do të rikthejnë mamuthët!

“Mbretëresha” e muzikës soul

Lamtumirë Aretha Franklin!

Muzikantë, politikanë, personazhe të famshëm dhe mbështetës u mblodhën të premten në Detroit të Shteteve...

30 vjet bashkë

“Elita 5”: Tirana, kryeqendra e Shqiptarisë

Elita 5, pionerët e rokut shqiptar, këngët e të cilëve i njohin të gjithë, po...

Zbulojini tani!

Sekretet e femrave të fuqishme

Gjëja më e fuqishme për të qenë një grua është të falni sepse jeni të...

Albumi i ri ishte surprizë

Eminem, “Kamikaze” i hip-hopit

Eminem surprizoi të gjithë duke publikuar pa lajmëruar albumin e ri me këngë të padëgjuara...

29-vjetori i lindjes

Bebe Rexha feston ditëlindjen, Rita nuk e harron

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, një ditë më parë, festoi 29-vjetorin e saj të...

Makinë me 1 mln pjesë

Një Bugatti Chiron për 350 dollarë!

Një Bugatti Chiron për vetëm 350 dollarë? Duket çmenduri, por në fakt është e vërtetë,...

Festivali i 75 i Filmit në Venecia

Lady Gaga në Venecia, një yll i lindur!

E veshur me një fustan të zi e me flokët bjonde, Lady Gaga ka mbërritur...

Përkujtohet Princesha

21 vite pa Lady D, një ikonë që mbetet

Më 31 gusht të 21 viteve më parë “Mbretëresha e zemrave”, Lady Diana humbi jetën...

Festë me fund tragjik

Gjendet i vdekur skenaristi në festën e George Clooney

Një festë e organizuar në një lokal në Romë nga George Clooney është mbyllur në...

Festivali i Filmit në Venecia

Ministri Salvini, puthje pasionante me modelen

Të paktën për një mbrëmje, ministri i Brendshëm italian, ka qëndruar larg angazhimeve të tij...

Vjen reagimi i këngëtares

Beatrix Ramosaj në lidhje me reperin?

Beatrix Ramosaj është një prej këngëtareve që ka pasur sukses të madh gjatë viteve të...