MENU
klinika
Sjell në jetë një vajzë

Moderatorja shqiptare, nënë për herë të parë

"Policia nuk vjen"

Beatrix dhe Alban Ramosajt u ndodh e papritura

Teksa kanë qenë duke udhëtuar drejt Greqisë, Beatrix dhe Alban Ramosajt u ka ndodhur një...

Postimi

Këngë për të dashurin e vdekur, Fjolla Morina mesazh fansave

Dy ditë më parë Fjolla Morina publikoi këngën e saj më të re, dedikim për...

Zbulohet emri

Kush do të bëjë hapjen e eventit të Billboard?

Ndjekësit fanatikë njoftohen se nuk kanë pse të presin për një performancë live të këngëtares...

Foto

Dalin fotot/Getoari puth Elvana Gjatën në buzë

Del fotoja e rrallë e Getoar Selimit duke puthur në buzë Elvana Gjatën! Marinës dhe...

Video

Offset takim me babain pas 23 vitesh, lot dhe përqafime

Reperi i famshëm Offset  pas 23 vitesh takohet me babain dhe mes tyre ka patur...

Ja fraza që zbulon detajet

A janë ndarë me të vërtetë Young Zerka dhe Ronela?

Young Zerka dhe Ronela Hajati janë përfolur gjithnjë për një lidhje dadhurie, megjithëse asnjëherë nuk...

"Jam zonja Extra...”

Cardi B ndihet si Britney Spears

Në rrjetet sociale, reperja shkruan për momentin e saj të famës dhe shkëlqimit, duke e...

Largë syve të publikut

Idris Elba kurorëzon dashurinë në martesë me modelen…

Aktori, producenti, fegjisori, di xhej-i dhe reperi britanik, Idris Elba është zgjuar sot i martuar....

Flori Mumajesi ngre dyshime

Kush është vajza misterioze në foto?

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i ka bërë sot të gjithë kuriozë me një postim...

Flet këngëtarja

E vërteta midis Selena Gomez dhe Zac Efron

Para disa kohësh është përfolur se këngëtarja e njohur Selena Gomez është në një lidhje...

Aktori nuk ndodhej në shtëpi kur...

Çfarë ka ndodhur në banesën e Johnny Depp?

Aktori i madh Johnny Depp ka pasur së fundmi një vizitor të padëshiruar në shtëpinë...