MENU
klinika
Parandjenja e Gruas

Humb familjen në aksidentin e “Ethiopian Airlines”

Fëmijët të lumtur

Martesë e afërt për bukuroshen Heidi Klum

Heidi Klum foli në fillim të vitit për propozimin e martesës që kishte marrë nga...

Publikohet ‘traileri’ i klipit

Vesa Luma baladë në bashkëpunim me Denik Prizreni

Në këtë val pubikimesh të reja, duket se së shpejti do të kemi mes tyre...

Publikimi, në fund të marsit

Bashkëpunimi i parë i motrave Istefi

Motrat këngëtare Nora dhe Era Istrefi do të bashkojnë forcat për të publikuar këngën e...

Hiti i fundit i këngëtares

Greta Koçi publikon ” E kuqe”

Një nga këngëtaret më të  dashura për publikun shqiptar, Greta Koçi ka publikuar  këngën e...

Tërhiqet “Transport for London”

Largohen reklamat për pafajësinë e Michael Jackson

Këngëtari i famshëm i muzikës pop, Michael Jackson, është momentalisht krye-tema e mediave ndërkombëtare. Akuzat...

Fansi: "McGregor, një bandit i rrezikshëm"

Conor McGregor sërish në formë vetëm disa ditë pas arrestimit

Conor McGregor fotografohet në formë teksa del nga shtëpia e tij në Miami disa ditë...

Horoskopi i fëmijëve

Jessica Alba shpjegon kuptimet e tri tatuazheve të reja

Aktorja e bukur, Jessica Alba ka zbukuruar trupin me tre vizatime të reja. Edhe pse...

Ceremonia vetëm familjarët

Chance the Rapper martohet me Kirsten Corley

Chance the Rapper është tashmë njeri i martuar. Fituesi 25 vjeçar i Grammyt është martuar...

Gaga qartëson

Lady Gaga shtatzanë?

Së fundmi është përfolur shumë në mediat e huaja një lidhje të mundshme me aktorin...

Ndihet në siklet

Diçka nuk shkon me fustanin e Angelique Boyer në tapetin e kuq

Aktorja e njohur meksikane, Angelique Boyer u ndie e turpëruar dhe mjaft në siklet nga...

Njofon këngëtarja

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti çek, me shtëpi të re

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka njoftuar fansat se ka blerë një shtëpi të re....