MENU
klinika
" Gjithçka që ti përfaqëson është..."

Blero urim special nënës në ditëlindjen e saj

Për pak minuta pilot

Meda guxon në kabinën e pilotëve

Këngëtari Meda është mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar për zhanrin në të cilin këndon....

"Merrja konsulta për..."

Bebe Rexha zbulon në deklaratën e fundit diçka që s’e dinit

Bebe Rexha flet hapur për problemet me shëndetin mendor: Kisha ankth, nuk dilja nga shtëpia...

“Vendi i origjinës” , motive patriotike

Cila është kënga e fundit që publikoi Genc Prelvukaj?

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Vendi...

Një vit pas ndarjes nga jeta

Familja e Aviicit përfundon atë çka ai nuk mundi

1 vit pas ndarjes nga jeta të Aviicit, familja do të publikojë albumin e lënë...

Getoari tregon çfarë e mundon...

“Mjekra e gjatë më pengon të gjej gojën”

Getoar Selimi është një ndër reperat më të pëlqyer dhe ndër më të ndjekurit nga...

Ja nga kush ndiqet

Kush i kryeson nominimet e Billboard Music Award?

Nominimet e Billboard Music Awards janë zbuluar të enjten. Këto nominime kryesohen nga reperja Cardi...

"Nuk më vjen mirë për to"

“Shpërthen” Flori Mumajesi, jep përgjigjet

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu pak ditë më parë gjatë një interviste tha për Florin...

"Nuk dua ta humbas kurrë në jetë..."

Për kë përlotet Anxhela Peristeri?

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është përlotur teksa ishte e ftuar tek një prej emisioneve...

Vjen reagimi i ashpër i saj

Gigi Në lidhje me ish të dashurin e Selena Gomez?

Mediat e huaja kanë publikuar gjatë ditës së djeshme aludime për një lidhje të re...

Video

John Legend, zëri pas asistentit vokal “Google Assistant”

Pyet “Përshëndetje, Google” dhe të përgjigjet John Legend. Këngëtari është zëri pas asistentit vokal “Google...

Dua përballë Bebes

Sërish konkurrencë për këngëtaret shqiptare

Të enjten janë zbuluar nominimet e Billboard Music Award 2019. Dhe dy këngëtaret me origjinë shqiptare,...