MENU
klinika
Që të mos pendoheni

Tatuazh për herë të parë?! Ja gabimet që duhet të shmangni!

Përdorini edhe ju

Truqet që përdorin të famshmit për t’u dukur më bukur në foto!

Secila aktore, modele dhe person i famshëm në syrin publik ka truqet e saj që...

Ja çfarë duhet të shmangni

Ngjyrat që duhet të vishni në një intervistë pune

Sigurisht që rezymeja e strukturuar mirë luan një rol të rëndësishëm në intervistën punës, por...

Ja historia

Tradita që fshihet pas fustanit të bardhë!

Në shumë shoqëri, ngjyra e bardhë ka qenë prej kohësh e lidhur me pastërtinë dhe...

“Si dy njerëz mediokër"

Arjan Konomi “shpërthen” ndaj Arbërit dhe Zhaklinës!

Debati i së shtunës mes dy opinionistëve të “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari dhe Zhaklina...

Ditëlindja i nxjerr sekretin

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël?

Xhensila Myrtezaj festoi mbrëmjen e kaluar ditëlindjen dhe organizoi mes miqsh një festë për 30...

"Nuk jam shtatzënë"

Sara Hoxha kthen përgjigje për gjithçka që shkruhet për të

Sara Hoxha, partnerja e reperit Ledri Vula i ka vënë kapakun aludimeve që thuhen se...

2023 nuk nisi mbarë për to!

Çiftet e famshëm që i dhanë fund romancës mes tyre

Viti i Ri, ndarje të reja në Hollywood. Çdo javë kemi mësuar ndarje të reja...

Dasmë së shpejti?

Vlashent Sata flet për Dojnën

Lidhja mes tyre nisi si në filma, në ambientet e televizionit, gjatë intervistës. Bëhet fjalë...

U kritikua për operacionet e saj plastike

Madonna merr vendimin e papritur para se të nisë turneun muzikor

Madonna po kërkon të bëjë gjithçka që duhet për të rikthyer pamjen e saj natyrale...

“E ke personale me mua, nuk e përballoj dot më”

Agravon debati mes Efit dhe opinionistëve

Gjatë spektaklit të së shtunës, dy opinionistët e “BBVIP”, Arbër Hajdari dhe Zhaklina Lekatari janë...

“Të mbrojta kur burri yt të dhunoi”

Zhaklina Lekatari përplaset me Luizin dhe Kiarën

Spektakli i së shtunës u shoqërua me debate të ashpra ndaj opinionistëve dhe disa prej...