MENU
klinika
Pas në kohë

Si u njoh Princeshë Diana me Mbretin Charles?

U divorcuan

Çifti i njohur do shkojnë në gjyq për kujdestarinë e qenit!

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello do sqarojnë se kush do të marrë qenin e tyre...

“Oppenheimer”

Për çfarë flet filmi i shumëpërfolur i momentit?

Tashmë dihet që dy janë filmat më të përfolur të momentit: “Barbie” dhe “Oppenheimer”. Megjithëse...

“I kam bërë bllok në Instagram”

Armaldo Kllogjeri zbulon arsyen përse nuk flet me Luizin

Armaldo Kllogjeri dhe Luiz Ejlli ishin dy ndër banorët më të komentuar në edicionin e...

Planet e çiftit për të bashkëjetuar

Megi Pojani formalizon lidhjen me futbollistin!

Prej më shumë se një viti Megi Pojani dhe Endri Çekiçi janë në një lidhje...

Dua Lipa zgjodhi bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet verore

Gazeta e njohur britanike ngatërron Shqipërinë me Kosovën

Këngëtarja shqiptare më famë botërore Dua Lipa ka zgjedhur sërish bregdetin shqiptar si destinacionin e...

“Sa vjen dhe më keq”

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e aktorit të famshëm

Gjendja shëndetësore e aktorit Bruce Willis është përkeqësuar. Gjatë muajit shkurt të këtij viti, bota...

Shkak bëhet mbidoza

Demi Lovato sot ka disa probleme fizike

Demi Lovato për fat të keq, ka disa probleme fizike pas mbidozës së saj të...

‘Është më e bukura në botë’

Pas deklaratës së Capital T, reagon Adrola

Një ditë më parë, Capital T pranoi për herë të parë se është në një...

Ortopedët paralajmërojnë lëndime

Këmbët e Barbit po bëjnë ‘namin’ në TikTok

Filmi Barbie ka pushtuar internetin, duke frymëzuar një kulturë dhe modë të quajtur Barbiecore. Një...

Ishte tradhtia shkaku?

Pas ndarjes reagon për herë të parë ish-partneri i Rosalia-s

Rosalia dhe Rauw Alejandro janë dyshja e fundit që na shuan shpresat për të besuar...

Nga lidhja me shoqen e ngushtë, tek operacionet plastike

Bëhuni gati për një rrëfim të jashtëzakonshëm të Kylie Jenner

Në këtë sezon të “The Kardashians” Kylie Jenner ka ndarë shumë detaje nga jeta e...