MENU
klinika
Një tjetër goditje

‘Youtube’ bllokon financat e aktorit Russell Brand

Një nga çiftet më të ëmbël të estradës

Do të kemi dasmë brenda këtij viti? Jua thotë vetë Einxhel

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padyshim një nga çiftet më të ëmbël të estradës....

Emri i veçantë në kujtim të vëllait

Barbana sjell në jetë fëmijën e parë

Këngëtarja Barbana Dini ka përjetuar sot emocionet e para të mëmësisë pasi ka sjellë në...

Dokumentat e divorcit janë firmosur!

Ariana Grande dhe Dalton Gomez zyrtarisht të ndarë

Këngëtarja e njohur Ariana Grande dhe bashkëshorti i saj Dalton Gomez së fundmi kanë finalizuar...

Emrat që janë konfirmuar deri më tani!

Regjizorja shqiptare, konkurrentja e radhës në “DWTS”

Teksa pritet të fillojë së shpejti, konkursi i njohur i kërcimit “Dancing with the Stars”,...

Emocionuese!

Angelina Jolie shkruan në shqip, përmend Kosovën!

Ylli i kinematografisë Hollywood-iane, Angelina Jolie, ka njoftuar se libri “Njihni të drejtat tuaja dhe...

Tashmë pjesë e “Për’puthen”

Ronaldo Sharka ka dy fjalë për detyrën e re

Pasditen e djeshme filloi sezoni i pestë i emisionit të dashurisë “Përputhen”. Këtë vit ky...

"I uroj më të mirën..."

Beniada thyen heshtjen në lidhje me ndarjen nga Blerti Hajdari!

Ndonëse në fillim u përpoq shumë ta mbante të fshehur identitetin e të dashurit të...

“I shpërblehet puna”

Dafina Zeqiri fiton çmimin e rëndësishëm!

Kjo verë ka qenë shumë e begatë për Dafina Zeqirin. Përpos me koncerte, artistja ka...

U bë pjesë e grupit të Rita Orës

Ç’ ndodhi me konkurrenten shqiptare në “The Voice of Australia”

Disa javë më parë në “The Voice Australia 2023” shqiptarja Sihana Haxhinikaj befasoi me zërin...

“Kam shumë për të dhënë”

Këngëtari i njohur pjesë e “BBV3”?

Tiri Gjoci ka shprehur dëshirën për të qenë pjesë e edicionit të tretë të “BBV”....

S’paskemi parë asgjë!

Einxhel dhe Dagz u celebruan në ‘fshehtësi’?

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padyshim një nga çiftet më të ëmbël të estradës....