MENU
klinika
Ndryshimi i WhatsApp

Deri më 12 dhjetor keni kohë të ruani të dhënat tuaja

Eventi më i madh muzikor

Sonte VMA, kush triumfon mes Ritës, Bebes dhe Duas

Sot në mbrëmje MTV’s Video Music Awards rikthehet në Radio City Music Hall në New...

Kuriozitete

Të pasurit ngrijnë trurin për ta rikthyer në jetë pas 200 vjetësh

Njerëzit e pasur janë të gatshëm të shpenzojnë shumë të mëdha parash për të ngrirë...

Zbulojeni tani!

Kush është burri miliarder i Eliza Dushkut

Kur u bë publik lajmi, që aktorja me origjinë shqiptare Eliza Dushku është në lidhje...

Fotot...

Putin i ftuari i nderit në dasmën e ministres 53-vjeçare

Ministrja e Jashtme e Austrisë, Karin Kneissl është martuar në moshën 53 vjeçare  me multimilionerin Wolfgang...

Mësojeni tani!

Partner xheloz? 5 këshilla si ta shmangni atë

Ekspertët kanë renditur disa këshilla si ta shmangni xhelozinë dhe të jetoni të qetë shpirtërisht...

Lista

Rregullat që zonjat mbretërore nuk guxojnë t’i thyejnë

Anëtarët e familjes mbretërore janë gjithmonë prezentë në sy të publikut. Vëmendja bëhet edhe më...

Diva e muzikës italiane

40 vjet më parë koncerti i fundit i Minës

Ishte gushti i vitit 1978. Italia qe përfshirë nga vala e terrorizmit,kishte një President të...

Çifti më i famshëm në botë

Pushimet e familjes Beckham

Ndërsa prej javësh bota e medias spekulonte për një ndarje të afërt mes David dhe...

Këshilla

Tre gabimet që i bëjmë çdo mëngjes

Vendimi që e merrni në mëngjes mund t’ju përgatisë për sukses dhe t’ju jap kurajo...

Mësoni më shumë...

Astrologjia afrikane dhe misteret që e rrethojnë

Shumë pak e njohur dhe tërësisht ndryshe nga llojet e tjera, astrologjia afrikane interesohet veçanërisht...

Sfida më e re!

Të rrëzohesh si vip

Kjo është sfida më e re virale në rrjetet sociale. Barmy # fallstars2018, të rrëzohesh...