MENU
klinika
Eksperiment nga NASA

70 ditë në shtrat, fitoni 13 mijë euro!

Bashkëshortja e Veliajt

Noizy bashkëpunon sërish me Ajola Xoxën

Ajola Xoxa ishte ajo që realizoi videoklipin e suksesshëm të këngës “Drejt suksesit”, të Alban...

Mungoi Ronaldo

Kampionët shkëlqejnë në “tapetin jeshil”

I kemi parë të veshur gjithmonë sportiv, por në mbrëmjen gala në Londër të “Fifa...

Ndodh në Rumani

“Michael Jackson” “çmend” jurinë e “The Voice”

Kemi parë shpesh interpretime fantastike në edicionet e “The Voice” nëpër shtete të ndryshme, por...

2.4 mld dollarë

Michael Kors pranë marrëveshjes për të blerë “Versace”

Shtëpia e famshme italiane e modës, “Versace”, është pranë shitjes për 2.4 miliardë dollarë nga...

Ish i dashuri Rihanna-s

Rita Ora në lidhje me Chris Brown?!

Rita Ora është rikthyer tepër aktive kohët e fundit në muzikë, duke publikuar këngën e...

George i mrekullueshëm

“Ushtari i vogël” rrëmben vëmendjen në dasmë

Ata morën vëmendjen e të gjithëve në martesën e xhaxhait të Princit Harry në fillim...

Sërish tre

Rikthehet grupi “West Side Family”

Tre vite pas ngjarjes së papritur, të ndarjes nga jeta të Dr. Florit, grupi “West...

Incidenti

Jennifer Lopez rrëzohet në skenë, por… – VIDEO

Në festivalin e iHeartRadio që u mbajt në Las Vegas, përveç Dua Lipës, ishin të...

iHeartRadio

Dua Lipa bën simbolin e shqiponjës mes yjeve

Dua Lipa, Rita Ora, por edhe këngëtare të tjera me origjinë shqiptare nuk e kanë...

I pari në iTunes

Suksesi i parë i Rita Orës me “Phoenix”

Më 23 nëntor, Rita Ora do të nxjerrë në shitje albumin e saj të dytë...

"Divina"

Jo vetëm notare, por dhe modele “hyjnore”

Federica Pellegrini ka shkëlqyer në Javën e Modës në Milano, duke treguar se nuk është...