MENU
klinika
Del në shitje

Pronarë të një ishulli për 8 mln dollarë

Detaje nga jeta...

“Zbërthehet” modelja shqiptare

Vildane Zeneli është modele shqiptare, e cila karrierën e saj e ka zhvilluar në Shtetet...

"Amazing Grace" feston ditëlindjen

112-vjeçarja zbulon sekretin e jetëgjatësisë

Më 16 shtatorin e largët, të vitit 1906, erdhi në jetë Grace Jones. Këtë të...

S'kanë fund telashet...

Kërcënohet me vdekje babai i Meghan Markle

Pasi për një kohë të gjatë mbeti në faqet e para te mediave rozë, duke...

Hit i ri

Bebe Rexha dhe Gueta publikojnë “Say My Name”

Bebe Rexha vjen me një bashkëpunim të ri, i cili pritet të ketë sukses. “Say...

Pritjes i erdhi fundi

Alban Skënderaj publikon hitin më të ri

Ashtu siç i kishin lajmëruar fansat para pak ditësh, Alban Skënderaj publikoi sot këngën më...

Adelina Tahiri

Vetëm 16 ditë pas lindjes…

Vetëm pas 16 ditësh nga lindja e djalit të saj Jon, Adelina Tahiri ka postuar...

“Dua ta vras”

Maniaku kërcënon me vdekje Taylor Swift

Taylor Swift ka qenë vazhdimisht nën kërcënimin e fansave maniak, por situata është bërë shumë...

Dekor i magjishëm

Elita Rudi dhe Gjiko përgatiten për dasmën

Çifti shumë i dashur për publikun mbarë shqiptarë, prezantuesja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, pasi...

Fati godet dy herë

Shkoi të blinte qumësht, por u kthye me 1 mln paund

Katër vite më parë, ata u shpallën fitues të një konkursi të një radioje lokale...

Zëvendëson Lovaton

Bebe Rexha bashkëpunon me David Guetta-n

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është bërë pjesë e projektit të DJ dhe producenti...

Pritet konfirmimi

Martohet Justin Bieber?!

Justin Bieber nuk është më 16-vjeçari i vogël që i befasoi të gjithë me zërin...