MENU
klinika
Dështim

“Arratiset” nga dritarja, por bie “mbi” policat

"I urrej mediat"

Këngëtarja e famshme: Jam mirënjohëse që jam gjallë

Problemet nga mbidoza bën që Demi Lovato të përfundonte në gjendje të rëndë, ndërsa mediat...

14 këngëtarë në garë

Kush do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision?

Shqipëria do të mësojë mbrëmjen e sotme këngëtarin që do ta përfaqësojë në Eurovision vitin...

Nuk dihet arsyeja

Alban Skënderaj bën lajmërimin që “shokon” fansat

Alban Skënderaj i ka befasuar të gjithë me postimin e tij të fundit në llogarinë...

Cili udhëheq?

Të famshëm dhe të pasur, “Forbes” publikon listën

Revista prestigjioze “Forbes” ka publikuar listën e personave më të pasur në radhën e të...

Përplaset me komentuesin

Greta Koçi: Nuk dua të dashur, por burrë!

“Si u plake pa të dashur Greta! Të shkoi jeta beqare!” Kjo fjali e një...

“Limitless”

JLo publikon këngën e re, vajza 10 vjeç pjesë e videoklipit

Jennifer Lopez nuk lodhet kurrë së punuari. Edhe pse është në moshën 49-vjeçare dhe ka...

Victoria kundër

David Beckham, turist në hapësirë?!

Ish-futbollisti legjendar i Anglisë, David Beckham po mendon seriozisht të udhëtojë në hapësirë, të paktën...

Deklarata

Këngëtari i njohur shpërthen ndaj politikanëve në festivalin e RTSH

Një këngë me subjekt ndryshe nga ç’jemi mësuar të dëgjojmë ka preferuar të prezantojë këngëtari...

Lumturon fëmijët në spital

Nga President i SHBA në “babagjysh” Krishtlindjesh!

Të gjithë fëmijët lumturohen sa herë shohin Santa Claus-in, por kur ai vjen në formën...

Me një klip

“I vetëm në shtëpi” rikthehet pas 27 vitesh

Filmi “I vetëm në shtëpi”, i realizuar 27 vite më parë, me një atmosferë magjike...

“Akuza” për tradhti!

“Ushtarja” kosovare që “pushtoi” mediat në Zvicër

“Blick” ishte e para që publikoi foton e një kosovareje me uniformë ushtarake e duke...