MENU
klinika
A do të rikthehet Skillz?!

Ledri dhe Skivi, sërish bashkë

“Gjithçka ka një limit”

Bes Kallaku reagon ashpër ndaj portaleve: Deri këtu jo!

Bes Kallaku, aktori i njohur, është shpesh pjesë e portaleve me lajme nga më të...

Mbërrin në Miami

“Qyteti lundrues” 1,35 miliardë dollarë!

Kroçiera më e madhe në botë mbërriti këtë fundjavë në Miami, pasi kaloi verën në...

“Siguria, prioritet”

Stuhia anulon koncertin e Dua Lipës në Abu Dhabi

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ishte zgjedhur për të mbajtur një koncert, i cili...

Nga futbolli në tenis

Reflekset e Ronaldo shpëtojnë tifozen

Ndeshjet e Kombëtareve në Ligën e Kombeve u kanë dhënë mundësi disa futbollistëve të bëjnë...

Modelja, tifoze e Juventus

Mbesa e Nishanit mbi Ducati josh skuderinë…

Në Itali ajo njihet me mbiemrin e të ëmës Jakiç, por në fakt mbiemri i...

“Ikona e modës”

Victoria zbulon arsyen pse s’u bashkua me “Spice Girls”

Ditët e fundit ka bërë bujë lajmi i bashkimit të grupit legjendar të muzikës “Spice...

Stan Lee

Ndërron jetë krijuesi legjendar i “Spiderman”

Një ditë e hidhur për të gjithë adhuruesit e filmave me superheronj Fantastic Four, Thor,...

Gabimi i kompanisë

30 mijë euro shtesë për punonjësit!

Drejtuesit e një uzine të shkrirjes së çelikut në Belgjikë vendosën të japin për punonjësit...

Ndodhi në Britani

Djalit i vendosën emrin Hitler, 10 vjet burg prindërve!

Po jetonin momentet më të bukura të jetës së tyre pasi u bënë prindër të...

A do e mbajë fjalën?

Lind fëmijën e 21-të: Nuk bëj më!

Një vit më parë, solli në jetë fëmijën e saj të 20-të dhe e tha...

Valbona Çoba

Zjarri në Kaliforni i djeg shtëpinë edhe ish-misit shqiptar

Prej ditësh, Kalifornia është përfshirë nga zjarre të mëdha, të cilët përveç dëmeve kolosale, u...