MENU
klinika
Melania Trump

Zonja e Parë shpenzon 175 mijë dollarë në një pasdite

Shqiptarja rrëmben vëmendjen

Rita Ora, e magjishme në Londër

Në ceremoninë e 64-t të ndarjes së çmimeve për teatrin në Londër ishte këngëtarja me...

Në kërkim të vendit

Nisin përgatitjet për dasmën e shekullit…!

Javën e kaluar u konfirmua se Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez u fejuan dhe çifti...

Në moshën 45-vjeçare

I “çmenduri” Vieri, baba për herë të parë

Edhe pse prej vitesh është tërhequr nga futbolli aktiv dhe tashmë Christian Vieri është në...

Shpërtheu në lot...

“Blogeres” nuk i del inati me Ermal Mamaqin

Nas Daily (Nuseir Yassin) është një arab-izraelit i cili ka si synim të eksplorojë të...

Fituesi i dy "Oscar"

Shuhet skenaristi i famshëm

Fituesi i dy çmimeve “Oscar”, skenaristi i famshëm William Goldman është ndarë nga jeta në...

“Lë timonin...”

Piloti ndryshon fe 5 mijë metra mbi Arabinë Saudite

Një video e filmuar në kabinën e një avioni është bërë hit në botën arabe...

Rudina Dembacaj

“Agron Llakajn s’e duroj dot, mos më dalë përpara!”

Edhe pse kanë kaluar vite nga prishja e marrëdhënies me Agron Llakajn, sërish aktores dhe...

Martesa zyrtare

Hailey merr mbiemrin e Justin!

Pas aludimeve që kanë nisur rreth dy muaj më parë, tashmë duket se nuk ka...

“Pirates of the Caribbean”

Jack Sparrow zëvendësohet nga një femër?!

Johnny Depp nuk do të jetë më Jack Sparrow në filmin e ri të sagës...

Katër vite pa Dr.Florin

“S’je si të tjerët, pate ‘luksin’ të ndaloje kohën!”

“Sot 4 vjet pa babin, dashuria e babait do jetë gjithmonë me ne”. Me këtë...

Yjet me kuzhinierin e famshëm

Videot virale të Nusret, radha e Messit & Pogba

Lionel Messi nuk po kthehet ende te kombëtarja argjentinase dhe ka përfituar nga këto ditë...