MENU
klinika
Urim nga Mbretëresha

Britanikët “çmenden” para Krishtlindjeve

Fituese e “Grammy”-t

Lamtumirë Nancy Wilson! Shuhet ylli i muzikës jazz

Fituesja e çmimit “Grammy”, Nancy Wilson ka ndërruar jetë mbrëmjen e kaluar në shtëpinë e...

Nga Cana te Leonora

Kosovë urime! Yjet reagojnë për formimin e Ushtrisë

Për Kosovën kjo e premte, 14 dhjetor, është një ditë historike, pasi Kuvendi votoi formimin...

“Gulftream V”

Në avionin privat të Lionel Messit

Ylli argjentinas i futbollit është një nga më të paguarit në botë dhe sigurisht që...

Capital T

Reper i suksesshëm dhe njeri me zemër të madhe

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, i cili ka treguar se...

President klubi

Ronaldo, kërkesë Pique: Nipërit e mi të dashuruar me Shakirën

Fenomeni brazilian Ronaldo Luís Nazário de Lima, i njohur si Ronaldo, tashmë ka nisur punën...

Traditë shekullore

Si të dalloni një turk, vetëm nga stili i mustaqeve!

Që nga koha kur Perandoria Osmane ka qenë një fuqi e madhe luftarake, ndër burrat...

David ka dhe një kërkesë...

Rita Ora përçan çiftin Beckham?!

Çifti Beckham është shembull për marrëdhënien e tyre, por edhe ata duket se së fundmi...

Mimoza Shkodra e Adrian Gaxha

“Martesa” që i befasoi të gjithë

Pak kohë më parë, këngëtarja Mimoza Shkodra i dha fund lidhjes me këngëtarin Seldi, por...

Për bamirësi

Adrenalinë në moshën 102-vjeçare, hidhet me parashutë

Edhe pse në moshën 102-vjeçare një australiane ka provuar adrenalinë e jashtëzakonshme që të jep...

“Është shumë e lumtur”

Taylor drejt altarit me djalin e ëndrrave

Pas disa lidhjeve, Taylor Swift duket se më në fund ka gjetur partnerin e ëndrrave...

Zhvendoset në Florida

Erjona “harron” futbollin dhe Italinë

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare që përfaqëson Zvicrën, Blerim Xhemaili, duke se...