MENU
klinika
Mac Miller

Nominim për “Grammy” pas vdekjes!

“Grammy Awards”

Sukses dhe puthje në buzë mes këngëtareve shqiptare

Bebe Rexha ka arritur një tjetër sukses të madh, këtë herë duke u nominuar në...

“Më ftuan...”

Mes tensioneve, këngëtarja serbe, koncert në Kosovë

Edhe pse kohët e fundit tensionet mes Prishtinës dhe Beogradit janë rritur ndjeshëm, kjo nuk...

Aktori zbulon anën e errët

“Kam dhunuar gruan kur ishte shtatzënë!”

Me një karrierë të jashtëzakonshme në kinematografi, i njohur si një nga aktorët më të...

Shpërthen në lot

Nga tmerret te suksesi, Ariana shpallet “Gruaja e Vitit”!

Një moment i artë në anën profesionale, ndërsa i tmerrshëm në jetën e saj personale,...

Shifra marramendëse

Artistët që fituan më shumë këtë vit

Ashtu si çdo fundvit, revista prestigjioze “Forbes” ka sjellë një renditje për këngëtarët më të...

Trejsi Sejdini

Mediat spanjolle: Miss-i shqiptar, e dashura e një mafiozi

Shqipëria do të përfaqësohet në “Miss Universe”, që do të mbahet në Bankok, me bukuroshen...

Chang Jung-Chung

Miliarderi 100 vjeç, çdo ditë shkon në punë!

Chang Jung-Chung nga Singapori, 100 vjeç është miliarderi më i vjetër në botë, por pavarësisht...

Intervista për “Vogue”

Dua Lipa, nga kameriere, në një yll “pop”-i

Pasi u shfaq në kopertinën e revistës prestigjioze, tashmë është publikuar edhe intervista e Dua...

iHeartRadio

Bebe Rexha shkëlqen mes yjeve në Minesota

Mbrëmja e madhe iHeartRadio Jingle Ball në Minesota bëri bashkë yjet e muzikës botërore, ku...

Befason këngëtarja

Mariza Ikonomi, “Kleopatra” shqiptare

E veshur me stoli të shumta, si Kleopatra, këngëtarja Mariza Ikonomi i ka befasuar fansat...

Flori Mumajesi

“M’u prenë gjunjët, akoma më dridhet zëri”

Flori Mumajesi u prezantua në “Këngën Magjike” me një baladë dashurie, e cila duket se...