MENU
klinika
E fshehte prej 4 vitesh

Jessie J zbulon lajmin e trishtë para fansave

Përfiton nga pushimi

Dy shishe vere 31 mijë euro! Ronaldo shpenzon në Londër

Cristiano Ronaldo po e shfrytëzon në mënyrën më të mirë të mundshme pushimin e marrë...

Gjesti human

Lady Gaga shpërndan pica për të evakuuarit nga zjarret në Kaliforni

Dhjetëra persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e zjarreve të ditëve të fundit në...

Urimi i sinqertë për nënën

Xhaka: Dashuri pa hile, vetëm dashuria jote

Granit Xhaka, futbollisti nga Kosova që përfaqëson kombëtaren e Zvicrës, është një nga shqiptarët më...

Tërbohet çiklisti

Droni “hajdut”, vjedh biçikletën! – VIDEO

Biçikletat janë disa nga objektet që vidhet më së shumti në të gjithë botën, por...

“Haha, Jo”

Dua Lipa refuzon propozimin për martesë!

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka me miliona fansa në të gjithë...

A do të rikthehet Skillz?!

Ledri dhe Skivi, sërish bashkë

Dyshja e reperëve, Ledri Vula dhe Skivi, që u bë e njohur për publikun me...

“Gjithçka ka një limit”

Bes Kallaku reagon ashpër ndaj portaleve: Deri këtu jo!

Bes Kallaku, aktori i njohur, është shpesh pjesë e portaleve me lajme nga më të...

Mbërrin në Miami

“Qyteti lundrues” 1,35 miliardë dollarë!

Kroçiera më e madhe në botë mbërriti këtë fundjavë në Miami, pasi kaloi verën në...

“Siguria, prioritet”

Stuhia anulon koncertin e Dua Lipës në Abu Dhabi

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ishte zgjedhur për të mbajtur një koncert, i cili...

Nga futbolli në tenis

Reflekset e Ronaldo shpëtojnë tifozen

Ndeshjet e Kombëtareve në Ligën e Kombeve u kanë dhënë mundësi disa futbollistëve të bëjnë...

Modelja, tifoze e Juventus

Mbesa e Nishanit mbi Ducati josh skuderinë…

Në Itali ajo njihet me mbiemrin e të ëmës Jakiç, por në fakt mbiemri i...