MENU
klinika
“Victoria’s Secret”

Rita “lë në hije edhe engjëjt”!

“Po plaket!”

Monica ka ditëlindjen, Cana befason me mesazhin

Që prej tërheqjes nga futbolli aktiv, kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana...

Can Yaman

“Çmendi” femrat turke, zbulohet e dashura e aktorit shqiptar

Pak ditë më parë, Can Yaman, aktori me origjinë shqiptare, i cili karrierën e tij...

Oligarku fiton betejën

“Luftë” me gruan për jahtin 350 mln pund

Një oligark rus ka fituar betejën me bashkëshorten e tij për një superjaht me vlerë...

Alice Dawson

“Po rinohem dhe nuk e di arsyen”

Një 31-vjeçare në Britaninë e Madhe ka befasuar me një intervistë të dhënë së fundmi...

Befason shqiptarja

Bebe Rexha: Nuk më duhen meshkujt

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga më të suksesshmet në botën e...

Nuk shiten prej viteve ‘90

Në Britani, 7 mijë familje përdorin televizorë bardhë e zi!

Edhe pse që prej viteve ’90 nuk gjen më në shitje televizorë bardhë e zi,...

Sinead O’Connor

Shokon këngëtarja: Njerëzit e bardhë ta shpifin!

Këngëtarja irlandeze godet sërish. Sinead O’Connor ka shokuar me postimin e fundit në Twitter. Ajo...

Bashkëshortja e Veliajt

Ajola kujton momentet e ëmbla të shtatzënisë

Data 6 tetor ishte dita më e lumtur në jetën e tyre për bashkëshortët, Ajola...

Në pritje të fëmijës

Almeda dhe Tolgahan blejnë vilën në Stamboll

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi kanë një “fole të re” për familjen që po e...

Bashkë me Majkon e Cekën

“Si të lashë e më s’të pashë”, Meta ia merr këngës në Itali

Gjatë vizitës së tij në Itali, Presidenti Ilir Meta u takua u takuan me studentë,...

“Miss Grand International”

Miss-i që humbi ndjenjat, modelja shqiptarja: Ishte e sajuar

Pak ditë më parë, bukuroshja nga Paraguai Clara Sows rrëmbeu kurorën e vajzës më të...