MENU
klinika
Lista

Disa gjëra që femrat i bëjnë më mirë se meshkujt

Publikohet data

Një film për kapitenin legjendar Lorik Cana

Lorik Cana arriti suksesin e jashtëzakonshëm dy vite më parë me kombëtaren shqiptare duke marrë...

Periudhë e vështirë

Lovato merr vendimin drastik ndaj miqve të saj

Këngëtarja Demi Lovato është duke kaluar një periudhë të vështirë të jetës së saj. Pasi...

Ilary si kurrë më parë

Të prezantosh “Grande Fratello”-n me shapka!

Femrat gjithmonë janë dukur bukur mbi taka, por vetëm ato e dinë se çfarë heqin...

“Deri te molla e kuqe”

Më në fund, Dafina me pasaportë kosovare

Edhe pse e është zhvendosur në Prishtinë rreth 10 vite më parë dhe ka zhvilluar...

Do publikon 2 albume

Familja e Tupac fiton betejën ligjore me shtëpinë diskografike

Familja e reperit të ndjerë i cili u nda nga jeta në vitin 1996, ka...

I bashkoi Skënderbeu

Cana publikon foto me Dua Lipën: Krenar me ty!

Kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore,...

“Beteja po dëmton fëmijët”

Kujdestaria e fëmijëve drejt zgjidhjes, por pasuria…

Më në fund, Brad Pitt dhe Angelina Jolie duket se janë të gatshëm t’i japin...

“Do mësojmë shqip!”

Ermali çorienton italianët me shprehjen shqiptare

Që pas triumfit në “Sanremo”, Ermal Meta është kthyer në një nga këngëtarët më të...

Çdo “ditë” një këngë

Rita Ora publikon këngën dedikuar “shtëpisë” së saj

Jemi vetëm dy ditë larg nga publikimi i albumit të dytë në karrierën e Rita...

E pa menduar?!

Princi Harry rrezikon pasurinë nga Meghan

Princ Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes sërish....

Valentino Rossi

“Doktori” shpalos dashurinë jashtë piste

Ai është 39 vjeç dhe pavarësisht viteve që kalojnë, dashuria për MotoGP vazhdon të jetë...