MENU
klinika
S’mund të thoshte jo

Fejohet Ronaldo, Georgina në kërkim të fustaneve të dasmës

I heqin rolin

Gjatësia “djeg” Tom Cruise

Tom Cruise nuk do të jetë protagonist në serinë e filmave “Jack Reacher” pasi aktori...

“Kërcënimi”

Elhaida-Ardit Gjebreas: Do shihemi në gjyq nëse…

Edhe pse ishte e hera e parë që merrte pjesë në “Këngën Magjike”, Elhaida Dani...

“Backtrace”

Sylvester Stallone, tashmë edhe “detektiv”

Edhe pse në moshën 72 vjeçare, legjenda e Hollivudit, Sylvester Stallone vazhon të jetë tejet...

E fshehte prej 4 vitesh

Jessie J zbulon lajmin e trishtë para fansave

Në shfaqen e “Royal Albert Hall”, Jessie J emocionoi pa masë të pranishmit, por jo...

Përfiton nga pushimi

Dy shishe vere 31 mijë euro! Ronaldo shpenzon në Londër

Cristiano Ronaldo po e shfrytëzon në mënyrën më të mirë të mundshme pushimin e marrë...

Gjesti human

Lady Gaga shpërndan pica për të evakuuarit nga zjarret në Kaliforni

Dhjetëra persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e zjarreve të ditëve të fundit në...

Urimi i sinqertë për nënën

Xhaka: Dashuri pa hile, vetëm dashuria jote

Granit Xhaka, futbollisti nga Kosova që përfaqëson kombëtaren e Zvicrës, është një nga shqiptarët më...

Tërbohet çiklisti

Droni “hajdut”, vjedh biçikletën! – VIDEO

Biçikletat janë disa nga objektet që vidhet më së shumti në të gjithë botën, por...

“Haha, Jo”

Dua Lipa refuzon propozimin për martesë!

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka me miliona fansa në të gjithë...

A do të rikthehet Skillz?!

Ledri dhe Skivi, sërish bashkë

Dyshja e reperëve, Ledri Vula dhe Skivi, që u bë e njohur për publikun me...

“Gjithçka ka një limit”

Bes Kallaku reagon ashpër ndaj portaleve: Deri këtu jo!

Bes Kallaku, aktori i njohur, është shpesh pjesë e portaleve me lajme nga më të...