MENU
klinika
Luke Perry

Vdes ylli i “Beverly Hills 90210”

Bashkëpunimi

“Sekreti” i Xhensilës e Pirro Çakos, gjysmë mln shikime në 24 orë

Xhensila Myrtezai, pas lindjes së vajzës, i është rikthyer muzikës me një këngë, e cila...

Këngëtarja nga Saranda

“Shqiptarë, ju dua shumë!” Ava Max në Rai 1

Ava Max tashmë nuk është më e dëgjuar vetëm në Britani, por çdo ditë e...

Keith Flint

Ndërron jetë vokalisti i grupit të famshëm “Prodigy”

Vokalisti i grupit të famshëm rok-alternativë “Prodigy” është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, Keith...

Ka sfiluar për “Victoria’s Secret”

Shqiptarja, mes 12 femrave më të bukura në botë!

Në Shqipëri është pak e dëgjuar, por në Shtetet e Bashkuara është një prej modeleve...

Akuzat për pedofili

BBC merr vendimin ekstrem, ndalon muzikën e Michael Jackson

Dokumentari i publikuar së fundmi për jetën e mbretit të popit, Michael Jackson, ka ngritur...

40-vjetor jashtë Kosovës

Leonora Jakupi, ditëlindje në Stamboll

Këngëtarja Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen e saj të 40-të. Leonora si gjithmonë është në...

Historia vazhdon...

“Brad po i “nxin jetën” Jolie”

Probleme në lidhje që çuan më pas në divorc, por ky ishte vetëm fillimi. Histoia...

“2 gisht mjaltë”

Nga droga te altari, detaje nga filmi i Elvanës

Më në fund “2 gisht mjaltë” duket se është gati. Ky është një film i...

Ka fituar 7 "Emmy"

Shuhet aktorja fituese e dyfishtë e “Golden Globe”

Aktorja e famshme amerikane, Katherine Helmond, është ndarë nga jeta në moshën 89-vjeçare, ndërsa vuante...

“Më keni shpëtuar jetën”

Mesazhi prekës i Ariana Grande…

Pas rreth dy javësh, Ariana Grande pritet të nisë turneun “Thank U, Next/Sweetener Tour” dhe...

Dua Lipa

Për mësuesit në Kosovë nuk vlente, sot yll i muzikës

Është shndërruar në një yll të muzikës botërore, por nëse Dua Lipa do të kishte...