MENU
klinika
Ja statusi i tij...

Beqar apo i lidhur me Kiarën? Butrinti i tha të gjitha

Telashet me bizneset

‘Zhduket’ Flor Mumajesi, padi për të në Gjykatë

Që prej fillimit të prillit të këtij viti, kantautori i famshëm Flor Mumajesi është zhdukur...

Reagimi i papritur...

Në foton e Luana Vjollcës, Getoarin e tërheq vaska

Ajo di të tërheqë vëmendjen me çdo postim apo lëvizje sado të vogël të saj....

Na e tregoi vetë...

U martua, cili është personi që i vodhi zemrën Bebe Rexhës?

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha i befasoi të gjithë ndjekësit e saj në Instagram pasi...

Pas tradhëtisë së bujshme

Kylie Jenner i jep goditjen përfundimtare Jordyn Woods

Pas tradhëtisë së bujshme të Jordyn Woods me Tristan Thompson, bashkëshortin e Khloe-s, 21-vjeçarja ndërpreu...

Debati me Shakohoxhën

Largimi nga “Digitalb”, Ilda Bejleri sqaron gjithçka!

Ditë më parë u përhap lajmi se për shkak të një debati me Dritan Shakohoxhën,...

Së shpejti në treg...

Uragani Tayna nuk ndalet, gati bashkëpunimi rradhës

Pak ditë më parë Tayna zbuloi në koncertin e saj të radhës në Strugë, se...

Publikohen fotot!

Harrojeni futbollistin! Nevinës i zbulohet lidhja romantike

Ajo është përfolur shumë për një romancë me sulmuesin e Kombëtares shqiptare, por Nevina Shtylla...

Jo ashtu siç po mendonim!

Kida flet për jetën private: Jam e lidhur me…

Ajo ka qenë në kryeqendrën e hiteve që ka sjellë në muzikë dhe në kulmin...

Po arsyeja?

Me lot në sy, moderatorja largohet nga emisioni…

Moderatorja e njohur shqiptare, Brunilda Lahe nuk do të jetë më drejtuesja e programit “My...

"Mban premtimin"

Stresi jep lajmin e madh pas ndarjes nga Keisi!

Na premtoi që ditët e para pas lirimit nga burgu dhe ja ku e mbajti...

I surprizoi të gjithë...!

‘Në familjen time flasin shqip’ Aktori turk tregon origjinën

Can Yaman është një nga aktorët më të suksesshëm të momentit në Turqi, por sidomos...