MENU
klinika
Se kishim parë kurrë kështu!

Kardashian vizitë në Shtëpinë e Bardhë, habit me veshjen

'Lufta' me ish-bashkëshorten

Johnny Depp akuzon: Më ka fikur një cigare në fytyrë!

Nuk mbaron lufta mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Pavarësisht martesës së tyre që përfundoi...

Ndryshe nga ç'kishim menduar!

Dashnor Diko zbulon nga u frymëzua kënga “Banania”!

Të gjithë e keni dëgjuar hitin e famshëm të viteve ’90, “Si banania”, të Dashnor...

Publikon foto

U shtrua në spital/ Përmirësohet gjendja e reperit shqiptar!

Reperi i njohur, Cozman disa ditë më parë njoftoi se gjendja e tij shëndetësore nuk...

"Do të bëhem nënë”

Nicki Minaj në pritje të ëmbël?

Për reperen Nicki Minaj dhe partnerin e saj, Kenneth Petty, lajmet për një shtatzëni të...

Po dhëndri?

Martohet në fshehtësi Bebe Rexha…

Vetëm pak më parë, këngëtarja e njohur Bebe Rexha i ka befasuar të gjithë me...

Edhe Xhemi ka diçka për të thënë

Komentet romantike të Eduartit për Arbanën, por jo vetëm kaq

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani postuan foto dhe video nga udhëtimi i tyre në Marok,...

Përgjigjia epike!

Elgiti sapo na tregoi se kur do të martohet me Klean

Elgit Doda dhe Klea Huta janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer të ekranit...

U kapën mat...

Ka dhe kështu! Reperi i njohur i lidhur me ish-in e të birit

Prej kohësh në media ka bërë bujë një lajm ku thuhet se reperi i njohur,...

Ja ku do e shohim

Qenka e vërtetë! Olti Curri konfirmon largimin e Ilda Bejlerit

Prej disa ditësh Ilda Bejleri është vënë në qendër të mediave për shkak të karrierës...

Dhunë në koncert...

Alban Skënderaj detyrohet të ndalojë performancën

Mbrëmjen e kaluar këngëtari i shumë hiteve, Alban Skënderaj ka qenë i ftuar special në...

Publikohen mesazhet

Keisi Medinin e quan “dashuri” Dj me famë botërore

Vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit, është kthyer në një ndër emrat më të komentuar...