MENU
klinika
Zbuloni detaje...

Albi Nako, dedikimin më emocionues se kurrë prindërve

"E pati me mua nja 3 vjet"

Si rrallëherë, Roza tregon si lindi lidhja me Stinen!

Roza Lati dhe Stine janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar,...

Çfarë ndodhi?

William Levy-n e mbytën borxhet, aktori i shet të gjitha

William Levy dhe Elisabeth Gutierrez po përfliteshin për një ndarje të mundshme mes tyre, e...

Ende nuk do ta pranoni?

Arbana dhe Eduarti nisin pushimet në krah të njëri-tjetrit…

Prej kohësh, në media po përflitet për romancën e re të moderatores Arbana Osmani me...

Zbuloni detajet...

Botox?! Pallati mbretëror reagon për ndërhyrjen e Kate

Pak ditë më parë një kirurg anglez publikoi në Instagram një foto të Kate Middelton...

"Nuk është faji im që..."

Trejsi Sejdini sqaron sherrin e dhunshëm në mes të club-it

Jo më larg se dy netë më parë Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, u...

"Prioritete të tjera tani"

Që pas ndarjes nga Bradley, Irina nuk dëshiron të dashur

Irina Shayk është duke e shijuar jetën ‘single’ që pas ndarjes nga Bradley Cooper. Marrë...

(Video)

Pamjet e ditëlindjes, në 50-vjetorin e çmendur të JLo

Ditën e djeshme ylli i muzikës botërore Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj. Këngëtarja festoi...

Nuk ndalet...

Tayna ka gati surprizën, me të cilën pritet të bëjë namin

Tayna koncertin e radhës e ka pasur në Strugë ku ka dhuruar një performancë elektrizuese...

Lanë pallatin mbretëror

Pse Meghan dhe Harry vendosën të jetojnë në fshat?!

Ata janë bërë, pa dyshim çifti më i komentuar i momentit në botë. Zënka, thyerje...

Arsyeja?

Ups! Rita e Bebe refuzojnë ftesën e Dua-s për Sunny Hill

Sunny Hill Festival, përpos faktit që mezi po presim ta shijojmë koncertin, vlen për t’u...

Publikon video!

Pas lajmeve të largimit nga Digitalb, Ilda ka diçka për të thënë

Ditën e djeshme në media u përfol se Ilda Bejleri do të largohej nga “Digitalb”...