MENU
klinika
Së shpejti vjen projekti i ri

Dafina i ‘vjedh’ bashkëpunëtorin Ledri Vulës!

Ja e vërteta

Kënga e Era Istrefit korri sukses botëror, por e kopjuar?

Kënga “Sajunara Babe” e Era Istrefit na pëlqeu shumë, ashtu si çdo këngë tjetër e...

Foto

Dua Lipa dhe vëllai i Bella Hadid kapen mat !

Vetëm pak pas ndarjes së saj nga modeli dhe kuzhinieri Isaac Carew, me të cilin...

Habit me deklaratën...

Bes Kallaku: Mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të preferuar të humorit në vend dhe sigurisht...

Foto

Nuk do ta njihni! Elvana rikthehet ‘ndryshe’!

Elvana Gjata ka zgjedhur kohët e fundit që të duket shumë thjeshtë dhe kjo është...

"Përbindësh gënjeshtar që më tradhtoi për dy vjet"

Habit Pamela për të dashurin: Ai është monstër!

Pamela Anderson, e lidhur me futbollistin francez Adil Rami, prej dy vitesh; por gjërat nuk...

Publikon foto!

Sara Hoxha po na zbulon gjininë e bebit?

Sara dhe Ledioni janë duke pritur një djalë, i cili do ta bëjë vëlla të...

Zbuloni arsyen

Po taksapaguesit ? Çifti mbretëror shpenzojnë 3 mln dollarë

Të sapomartuarit u larguan nga Pallati Kensington këtë pranverë pas lajmeve për një përçarjeje me...

Foto

Politikania kosovare vishet si “Superman”

Duda Balje, politikanja kosovare është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Përtej...

Detaji që po na vë në dyshime...

Nuk e dinim! Alba Hoxha shtatzënë?

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit, kjo sidomos...

Reagon Bieta Sulo

Alban Dudushi bëhet shoqëruesi i vajzës në minimaturë

Joelle, vajza e Alban Dudushit është rritur dhe në fundjavë ka festuar minimaturën. Vajza e...

Vjen në jetë 'Sebastien'

Psikologia e njohur bëhet nënë për herë të dytë

Denata Toçe, psikologia e mirënjohur nga publiku shqiptar është bërë nënë për herë të dytë!...