MENU
klinika
Reagon këngëtari

Dren Abazi rikthehet në Prishtinë me një koncert ekskluziv!

"Flija në karrige..."

Bes Kallaku: Agron Llakaj më hapi derën…

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka qenë gjithnjë në vëmendjen e të gjithëve për lajmet...

Publikojnë foto

Dhuratë superluksoze për Mozzik dhe Loredanën

Çifti u vunë në qendër të vëmendjes në fillim të muajit të kaluar. Kjo për...

Publikon foto!

Dhuratë luksoze për Rezarta Shkurtën!

Nuk ka ditëlindjen sot dhe as nuk është e para që mer dhurata kaq të...

Foto

Drake paska tatuazh Rihanna-n dhe fansat po çmenden!

Drake dhe Rihanna kanë qenë çifti juaj i preferuar dhe duken sikur janë të destinuar...

"Me një artist që e vlerësoj shumë..."

Aurela Gaçe zbulon super bashkëpunimin!

Aurela Gaçe di të jetë gjithnjë një divë dhe ikonë e muzikës së vendit tonë....

Rrëfehet Khloe Kardashian!

Tristan kërcënoi të vriste veten pas skandalit me Jordyn!

Khloe Kardashian, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë dhe janë ende prej kohësh në...

Rrëfehet këngëtarja!

Anxhela Peristeri, prezantuese lajmesh?

Jemi mësuar gjithnjë ta shohim teksa shkëlqen në skenë kur këndon, por mesa duket nuk...

Detaji vërtetues!

Çiftet mbretërore nuk shkojnë mirë?

Prej kohësh është diskutuar gjithnjë për marrdhënien e çifteve mbretërore dhe disa gjëra na kanë...

Nuk fshihen më!

Binjakët shfaqen me Borën dhe Jonidën në publik

Romeo dhe Donald Veshaj janë përfolur shumë në media për humorin që përcjellin në ekran,...

Foto

Ardit Gjebrea zbulon talentin e veçantë të vajzës Anna!

Ardit Gjebrea na e ka rrëfyer shpeshherë dashurinë e madhe që ka për të bijën....

Reagon këngëtari

Rikthehet Adrian Gaxha: Konfirmon duetin me moderatorin

Adrian Gaxha, kohët e fundit i ka munguar tregut të muzikës shqiptare dhe fansat mezi...