MENU
klinika
Sygjerim letrar...

Pushime? Ja librat që duhet të lexoni në plazh

Çfarë ndodhi?

Roza i kthehet blogeres: Boll, burrin ma lër mua për dy javë

17 milion njerëzve u pëlqen fakti që kohët e fundit instagrami i Chiara Ferragni-t është...

Ndan recetën me ndjekësit

Tipike shqiptare! Bebe përgatit ushqimin e saj të preferuar

Bebe Rexha ka treguar shumë shpesh se ushqimi i saj i preferuar është specat me...

E vërteta e bujshme...

Ende pa na e konfirmuar, merr fund lidhja e Erik me Kejdën

Ata të dy, Erik Fullani dhe Kejda Ajazi herë u bënë të preferuarit tuaj si...

Zbulohet e vërteta

Ja cila është marrëdhënia e Enit me djalin e Genc Prelvukajt

Në nëntor të vitit të kaluar, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kurorëzuan me fejesë lidhjen...

Foto

Gafa e Ivankës bën që kritikët të kryqëzojnë Donald Trump

Urimi i Donald Trump dhe vajzës së tij, Ivanka Trump për kryeministrin e ri britanik,...

“O djali avash një moment”

Bieta Sulo ‘ngacmon’ Alban Dudushin buzë detit…

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë një çift shumë i bukur dhe mjaft i pëlqyer...

Ndryshimi radikal...

Eleni Foureira i bashkohet trendit të ri dhe duket ‘perfekte’!

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e këngës së saj...

Nuk fshihen më!

Harrojeni Brad Pitt-in! Ja mashkulli në krah të Angelina-s

Pas suksesit të madh që pati me rolin e saj tek filmi “The Maleficent”, Angelina...

Videoja që i thotë çdo detaj...

“Rikthehet gangsterrja Elbasanit”! Trejsi sherr në club

Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, u bë fillimisht e famshme për shkak të një...

Debat me Shakohoxhën...

Ilda Bejleri largohet pas 11 vitesh nga “Digitalb”?

Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, na ka shoqëruar në ekranin e “Digitalb” dhe është...

Zbuloni detaje të tjera

5 produktet e bukurisë që të gjitha vajzat i përdorin GABIM!

Duke u munduar të jeni perfekte në çdo detaj ju ndodh  edhe të bëni gabime...