MENU
klinika
Propozimi i tij i veçantë...

Nuk e dinim, por Xhaka qenka shumë romantik!

Foto

U ndanë? Çiljeta dhe Alban Hoxha ‘kapen mat’!

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka tërhequr gjithnjë vëmendjen për marrëdhënien e saj me Alban Hoxhën. Madje...

Çfarë po ndodh me Babastars?

Ofenduan njëri-tjetrin publikisht, por tani u pajtuan?

Të gjithë e mbajmë mend momentin kur në fund të vitit 2018, label-i i famshëm...

Foto

Dua Lipa bën dedikim emocionues për refugjatët!

Dua Lipa, fituesja e dy çmimeve Grammy, së fundmi dhe një nga artistet më të...

Reagon artisti

I lidhur apo single? Vin Veli i thotë të gjitha…

Të gjithë e mbajmë mend ndarjen e moderatores Bora Zemanit me dj Vin Veli. Madje,...

Foto

Pas ndarjes nga bashkëshorti, zbulohet i dashuri i Dajanës

Moderatorja shumë e mirënjohur nga pubiku, Dajana Shabani pohoi se e kishte hedhur pas krahëve...

Detaje brenda villës luksoze

Cristiano Ronaldo, 8000 euro për një natë në Greqi!

Cristiano Ronaldo, futbollisti juaj i preferuar ka ditur gjithnjë të jetë në qendër të vëmendjes....

Një rrëfim i pabesueshëm

Aktorja tronditi botën: Dikur, nuk dija të lexoja…

Teksa e njohim si një aktore shumë të suksesshme dhe mjaft të mirënjohur nga publiku,...

Foto

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin dhe Noizy-n?

Këngëtarja Era Istrefi ka ditur të jetë e suksesshme me çdo projekt muzikor.  Këtë herë,...

Nuk shkojnë mirë!

Dy çiftet mbretërore i ndanë gjërat një herë e përgjithmonë!

Meghan Markle dhe princi Harry janë shkëputur zyrtarisht nga organizata e përbashkët e bamirësisë që...

Po gjinia e bebit?

Zbuluan shtatzëninë, por sa muajshe është Miriam Cani?

Qe shumë i bukur lajmi që Albani dhe Miriam dhanë gjatë koncertit, se po prisnin...

Foto

Si në parajsë, ja ku po pushojnë Getoari dhe Marina

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukshëm janë çift shumë i dashur për publikun shqiptar. Së...