MENU
klinika
Çfarë ndodhi?

Enca ka një lajm të bukur teksa thumbon rivalët!

"Vetëm me ne ndodh ky problem?"

Rezarta Shkurta ka një pyetje për të gjitha mamatë!

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, është e martuar me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin...

Funksionojnë gjithnjë

Doni të keni sukses? Zbatoni këto 5 këshilla…

Për njerëzit e suksesshëm, inteligjenca nuk është aq e nevojshme, e madje as faktori i...

Çfarë ndodhi?

Rina sulmon Mozzik: Nuk mund t’i them reper!

Rina Balaj është një nga reperet më të suksesshme të momentit, e cila me muzikën...

Reagon këngëtarja

Dafina po na paralajmëron për një tjetër bashkëpunim?

Dafina Zeqiri në çdo këngë di të jetë një sukses më vete. Kudo, në makinë,...

Fjalimi në Shtëpinë e Bardhë...

Kim Kardashian do të ndihmojë rreth 5 mijë të burgosur?!

Kim Kardashian është gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe kjo tashmë është mëse e ditur....

Studim nga platforma 'Hype Auditor'

Selena Gomez thyen një tjetër rekord!

Selena Gomez mbetet një ndër personalitetet më të famshme në rrafshin ndërkombëtar. E përfolur kaq...

Bashkëpunimi i rradhës...

Adelina Ismaili me një këngë të re?

Diva e skenës shqiptare, Adelina Ismaili është një prej këngëtareve më të pëlqyera nga të...

Ja si duket

Nuk do ta njihni! Ava Max publikon foton e rrallë

Amanda Ava Koci, vajza me prejardhje nga Saranda, me nofkën Ava Max ka arritur që...

“Më në fund paqe”

Jo vetëm një klip i ri i Taylor, por dhe një skenë pajtimi me Perry-n

Sherri mes tyre ka nisur shumë kohë më parë në 2014-ën, kur Taylor Swift akuzoi...

Ja e vërteta

Xheni Mhillaj dhe Bernardi sërish bashkë?

Xheni dhe Bernardi, një çift që kanë qenë githnjë shumë i pëlqyer nga fansat. Ata...

Foto

Kim Kardashian, publikon për herë të parë të dy djemtë

Familja Kardashian është githnjë në mendjen e secilit kur mendon për ‘të bukurën’. E duke...