MENU
klinika
Çfarë ndodhi gjatë festës?

Nga torta me lopë e çdo detaj i ditëlindjes së Ajkës

"Kjo këngë është për..."

Ed Sheeran i dha fund beqarisë, martohet në fshehtësi

Të martohesh dhe të realizosh një ceremoni dasme do të thotë të bësh vallëzimin e...

Reagon moderatorja

Përfundoi “Ftesë në 5”, ç’do të ndodhë me Bieta Sulon?

Teksa sezoni televiziv është drejt fundit, për të marë kështu pushimet, nisin menjëherë aludimet për...

Kujt i ngjan?

Publikohen pamjet e para të Ajkës, nga ditëlindja e saj!

Ditën e djeshme, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen dhe e tërë...

Ende pa nisur mandati...

Erion Isai nis punën. Surprizon maturantët në Kolonjë

Erion Isai, aktori i mirënjohur i publikut shqiptar ka simpatinë e të gjithëve, kjo është...

Video

Ç’do të thotë të punosh në Top Channel? Rrëfehet Bieta Sulo

Moderatorja Bieta Sulo ka zhvilluar sot puntatën e fundit të këtij sezoni të emisionit ‘Pasdite...

Vip-at nuk ja dalin dot pa të...

Niko Komani, ikona e modës shqiptare!

Vajza, e keni parasysh që çdo ditë mendojmë për veshjen e rradhës?  Epo sërish çdo...

Shumë më shpejt seç mendoni!

Nga kënga në film, ja ku do t’i shohim Cardi B dhe Jennifer

Nuk jemi mësuar të shohim që janë këngëtare, madje shumë të famshme dhe të dashura...

Kush nuk do e donte?

E keni parë jahtin e ri të Butrintit?

Sic e dimë, jeta luksoze e vipave shqipëtar gjithmonë nuk mund të kaloje pa u...

"Djalë apo vajzë?"

Një bebush po vjen! Noizy habit me super lajmin

Ai është një nga reperat më të famshëm dhe më të sukseshshëm në trojet shiptare,...

Shokon me deklaratën

Miley edhe pse e martuar, “Ende më tërheqin shumë vajzat”

Miley Cyrus është një “tërmet” i vërtetë që me çdo deklaratë na lë gojë hapur....

Publikon foto!

Enca u bën diss xhelozeve në mënyrën më luksoze!

Enca është dhe do të mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes për tërë mënyrën sesi...