MENU
klinika
Një "Miss" nuk matet dot me Arbenitën...

Një e dashur e çmendur si Arbenita kërcënon fansen e Feros!

Dasma, tërësisht e blinduar

Dasmë gay! Këngëtari martohet fshehurazi me të dashurin

Epo nuk janë vetëm të dashuruar; janë aq shumë saqë u martuan dhe bënë dasmë....

Paska dhe prova e fakte...

Olti thumbon Luanën për këngën: E kopjuar!

Bashkëpunimi më i ri i Luana Vjollcës me Faydee solli një vëmendje të jashtëzakonshme nga...

Një ribashkim?!

Gjërat po ecin mirë, Angelina dhe Brad bëjnë hapin gjigant

E dimë mirë se ata janë çifti juaj i preferuar, po çfarë të bëjmë që...

Shumë shpejt!

Rita Ora vjen në Zarën e arbëreshëve!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të performojë në Zarë të Kroacisë, aty...

Një yll në You Tube

Aksidenti i merr jetën prezantueses së njohur

Prezantuesja e njohur Emily Hartridge ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi...

Intervista

Nuk qenka dhe aq perfekte! Roberti zbulon ‘defektin’ e Norës

Ata janë një nga çiftet më të lakmuara të showbizit shqiptar. Nora Istrefi & Robert...

Arsyet që i çuan drejt ndarjes

Inva Mula ndahet nga Ethem Ramadani!

Pas 11 vitesh histori dashurie me biznesmenin nga Kosova, Ethem Ramadani, sopranoja e njohur Inva...

"U lidh për famë dhe para"

Isaac Carew ‘thumbon’ hapur Dua Lipën!

Lidhja e re e Dua Lipës me vëllain e motrave Hadid, Anwar është kthyer në...

Publikohen fotot

Futbollisti i kombëtares martohet në ‘fshehtësi’!

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me...

E tha me gojën e tij...

Ledri Vula do që të bëhet baba…

Ledri Vula është reperi i preferuar i pothuajse të gjithëve ne, por jo vetëm si...

Suksesi kthehet ndërkombëtar...

Krah Cardi B, Luana nominohet për çmim në New York!

Luana Vjollca vjen çdo ditë me surpriza. Edhe këtë herë na habiti me super lajmin...