MENU
klinika
Intervista

Nuk qenka dhe aq perfekte! Roberti zbulon ‘defektin’ e Norës

Arsyet që i çuan drejt ndarjes

Inva Mula ndahet nga Ethem Ramadani!

Pas 11 vitesh histori dashurie me biznesmenin nga Kosova, Ethem Ramadani, sopranoja e njohur Inva...

"U lidh për famë dhe para"

Isaac Carew ‘thumbon’ hapur Dua Lipën!

Lidhja e re e Dua Lipës me vëllain e motrave Hadid, Anwar është kthyer në...

Publikohen fotot

Futbollisti i kombëtares martohet në ‘fshehtësi’!

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me...

E tha me gojën e tij...

Ledri Vula do që të bëhet baba…

Ledri Vula është reperi i preferuar i pothuajse të gjithëve ne, por jo vetëm si...

Suksesi kthehet ndërkombëtar...

Krah Cardi B, Luana nominohet për çmim në New York!

Luana Vjollca vjen çdo ditë me surpriza. Edhe këtë herë na habiti me super lajmin...

Një lidhje e re dashurie...

Jennifer Aniston ‘kapet mat’ me me mashkullin misterioz!

Ka kaluar më shumë se një vit që prej ndarjes nga Justin Theroux, por Jennifer...

Surprizë në 00:00!

Nuk është Elgiti! Ja kush ja bëri ditëlindjen të bukur Kleas

Ditën e sotme moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Klea Huta feston ditëlindjen e 26 të...

Ja si e kuptuam...

Meghan dhe Kate u pajtuan? Fotot qenkan thjesht skenar!

Dalja e parë publike e Archie-t… Pajtimi i Kate dhe Meghan…Vizita e dy kunatave Kate...

Zerka e denoncon publikisht!

Një DJ i huaj ka kopjuar “Ting Ting” të Young Zerka

U mësuat që gjithnjë artistët shqiptarë të kopjojnë ata të huajt, por ja që na...

"Tani jam pjekur..."

Eva Murati flet për ndarjen nga djali i Jozefina Topallit!

Le të kthehemi pak në kohë, atëherë kur Eva Murati ishte modelja që shihej në...

Komenti i princeshës na bëri konfuzë

E vërteta e shtatzënisë së Elia Zaharias…

Elia Zaharia Zogu u bë ca kohë që nuk përflitej se është shtatzënë, por një...