MENU
klinika
“Martesa”

Filmi kosovar propozohet për “Oscar”

Trajneri i tha se duhet të kishte të dashur

“Miss Milano”, “hajmalia” e Patrick Cutrone-s!

“Uroj të gjejë një të dashur të bukur dhe të qëndrojë në shtëpi gjatë kohës...

E thotë hapur

Këngëtarja në Greqi: Jam shqiptare dhe krenare!

Duke parë që shumë situata aspak të këndshme janë krijuar në Greqinë fqinje për futbollistë...

Zbulohet arsyeja

Dafina Zeqiri, prej vitesh në shkelje të rregullave

E kishit menduar ndonjëherë që Dafina të mos kishte patentë?! Me siguri që jo! Duffy...

Thënie nga Vincent Van Gogh

‘Dashuria e bën njeriun më të qetë për shumë gjëra’

Dashuria është e përjetshme – aspekti mund të ndryshojë, por jo esenca. Ekziston dallimi i...

Yjet e Hollywood rikthehen bashkë

Brad Pitt harron Jolie, pushime në Itali me Aniston

Yjet e Hollywood Jennifer Aniston dhe Brad Pitt duket se janë rikthyer sërish bashkë. Sipas...

Aktorja e "50 Shades of Grey"

Regjisori, e mbron apo e “shfrytëzon” Dakota Johnson?!

Foto që kanë shkaktuar reagime të shumta janë kapur mes regjisorit Luca Guadagnino dhe aktores...

Dashuria nuk njeh distancë

“Çmenduria” e zviceranes për Valon Behramin…

Rreth një muaj më parë u mbyll përfundimisht mes shumë polemikash historia e Valon Behramit...

E dhimbshme

Aktorja e njohur: Një pjesë e zemrës time jeton në parajsë

Aktorja e njohur e telenovelave meksikane, Ximena Navarrete ka përjetuar diçka të dhimbshme kohët e...

Pas muzikës dhe aktrimit...

Bes Kallaku i rikthehet dashurisë së vjetër!

Bes Kallaku është një nga aktorët më të suksesshëm të humorit në vend, madje është...

Sipas shkencës...

Pse e duam kaq shumë kafenë?

Shkencëtarët kanë identifikuar gjenin i cili ndikon në dëshirën tonë për të pirë një sasi...

Humb betejën me kancerin

Ndërron jetë aktorja e njohur britanike

Aktorja e njohur britanike, Jacqueline Pearce ka humbur betejën me kancerin në mushkëri dhe fatkeqësisht...