MENU
klinika
Këngëtarja takon futbollistin

Shaqiri, dhuratë speciale për Dafina Zeqirin

Mësime...

‘Tradhtia e tij është gjëja më e mirë që më ka ndodhur’

Për shumë njerëz, tradhtia mund të jetë shkatërruese për shkak të besimit që është thyer...

Provojini!

8 shprehi që iu bëjnë njeri më të mirë!

Dhe të përmirësosh veten nuk kërkon aq shumë veprime sa mund të kesh menduar, sepse...

Vetëm 20 vjeç

Modelja gjendet e vdekur në jahtin e ankoruar në Greqi

Një modele australiane, vetëm 20 vjeçe, është gjetur e pajetë në brigjet greke në një...

Ronela festoi ditëlindjen

“Gëzuar ditëlindjen, partnerja ime në krim!”

Ata janë përfolur shpesh se janë të lidhur bashkë, megjithëse këtë gjë nuk e kanë...

Po kësaj radhe çfarë ka bërë?

Meghan Markle ‘nuk pyet’ për rregullat e Mbretëreshës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle u shfaq javën e kaluar në një performancë bamirësie ‘Hamilton’,...

Një vit nga dasma

Fotot e papublikuara, Xhensila kujton përvjetorin e martesës

Në 1 shtatorin e një viti më parë, ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë,...

Valle greke

Kryebashkiaku, një talent në kërcim!

Ata duhet t’i shohim në shumicën më të madhe të rasteve të veshur me kostum...

Po mbytej në dhomë

Qeni hero shpëton vajzën e vogël!

“Ai me të vërtetë e shpëtoi atë. Louie është heroi im. Nëse nuk do të...

Surpriza e pakëndshme

“U2” ndërpresin koncertin në Berlin, Bonos i ikën zëri

Natë e pafat për Bonon. Këngëtarit të “U2” i iku papritur zëri gjatë një koncerti...

Znj.Aneta festoi ditëlindjen

Zaho surprizon gjyshen: Nona dhe 100!

Një ditë më parë, nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta festoi ditëlindjen, ku mori edhe...

Do iu befasojë

Një javë pas operacionit, Era Istrefi shfaqet me bikini

Edhe pse vetëm një javë më parë iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale për heqjen e...