MENU
klinika
Aksidenti i frikshëm

Flaka tregon tmerrin: Pashë vdekjen me sy!

"Monster"

Bleona: Italianin e mora në punë, më kërkoi të dalë për darkë

E ftuar një natë më parë në “Xing me Ermalin”, Bleona Qereti prezantoi klipin e...

“Bigger”

Një film biografik rreth Schwarzenegger

“Si do të donit që të ishte fytyra e bodybuilding”? Më këto fjalë të thjeshta...

Lista

Gjërat që burrat duan, por nuk guxojnë t’i kërkojnë

Ka disa gjëra që burrat i duan por nuk guxojnë t’u thonë grave, sepse mendojnë...

Live në “Instagram”

Shokon aktorja, tenton të “rrëmbejë” dy fëmijë!

Aktorja Lindsay Lohan i ka shokuar të gjithë me një video-live në “Instagram”. Ajo shihet...

Paige është shtatzënë

Fejohet Eddie Murphy, në pritje të fëmijës së dhjetë

Aktori Eddie Murphy është në pritje të bëhet baba, por mes kësaj pritje të ëmbël,...

“Një kameleon”

Shndërrimi i Rita Orës

Rita Ora njihet për eksperimentet me veshjen e sa dhe këtë gjë e ka bërë...

“Bill Gates me ngjyrë”

BBC zbulon femrën më të fuqishme në muzikë

Përveç revistës “Forbes”, e cila bën shpesh vlerësime të personave më të pasur në botë,...

MMV erdhi!

Geti publikon videoklipin e ri

Getoar Selimi publikoi sot videoklipin e këngës me titull ‘Ghetto Geasy’ ashtu siç dhe para...

Tjetër vlerësim për Prince

Merr titullin “Doktor” dy vjet pas vdekjes!

Prince ka marrë shumë çmime ndërsa ishte ende gjallë, por edhe dy vjet pas vdekjes...

“Taki Taki”

Hiti spanjoll që do rrëzojë nga “froni” “Despaciton”

DJ Snake, Ozuna, Selena Gomez dhe Cardi B artistët më të pëlqyer të momentit janë...

Tragjike

Ekzekutohet “mbretëresha e bukurisë” në Irak

Një modele që e kishte rritur ndjeshëm famën e saj edhe nëpërmjet “Instagramit” është qëlluar...