MENU
klinika
Miranda Kerr

Një “yll” i lënë në harresë në botën e modës

Vjen konfirmimi

LeBron James zëvendëson Jordan në “Space Jam 2”

Janë të rrallë personat që nuk e kanë parë filmin “Space Jam” prodhim i vitit...

Sondazhi

Ritën apo Duan, cilën pëlqejnë shqiptarët?

Gazetari Adriatik Kelmendi hapi një sondazh online dhe pyeti se cila i pëlqente më shumë...

Në krah të Lovato

Sakrifikon gjithçka për ish-të dashurën

Demi Lovato për pak sa nuk humbi jetën rreth dy muaj më parë nga mbidoza,...

Kujdes Georgina!

Notarja italiane, në “sulm” për Ronaldon

Georgina Rodriguezin duhet të bëjë kujdes. Me ndryshimin e ambientit nga Madridi në Torino edhe...

Skandal

E frikshme! Gjilpëra në luleshtrydhe

Nja skandal i vërtetë ka shpërthyer në Australi, ku gjilpëra të vogla janë gjetur të...

Zbulojeni tani!

Çfarë konsiderojnë burrat tërheqëse te femrat

Ka disa gjëra që meshkujt i shohin si më tërheqëse për gratë dhe ndoshta, nuk...

Bëhet zyrtare

Ledri Vula, tashmë pjesë edhe e sportit

Ledri Vula është një prej reperëve më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun...

Fotograf nga Singapori

Njeriu që ka “gjetur sekretin” e rinisë së përjetshme

Ai ka lindur në vitin 1967, që do të thotë se ai tani është 51...

E bën Bieber

Surpriza që të gjitha vajzat do ta ëndërronin!

Pak ditë më parë, mediat rozë shkruan se Justin Bieber dhe e dashura e tij,...

Burg për Krasniqin

Përplasja me armë në Prishtinë, dënohet Noizy

Edhe pse nuk mori pjesë në seancën ditën e sotme në Gjykatën e Prishtinës, Rigels...

Pati edhe kritika

Me protezë në këmbë, 18-vjeçarja e treta në “Miss Italia”

Në jetë asnjëherë nuk duhet të dorëzohesh e këtë e tregon më së miri, Chiara...