MENU
klinika
Video

Beckham “flet” 9 gjuhë të ndryshme për fushatën

Prej vitesh asnjë këngë

Vajza e muzikës, tani në kick box

Dikur ishte një prej këngëtareve më të dashura të publikut shqiptar. Ajo u dhe vlerësua...

Ndiqet prej tyre

Scarlett Johansson i drejtohet paparacëve”’Kriminelë”

Scarlett Johansson i ka quajtur paparacët “kriminelë” dhe u shpreh se “është vetëm çeshtje kohe...

Në një televizion të ri

 Shkëputet nga televizioni që e identifikonte Ledion Liço

Ai hoqi dorë madje edhe nga programi i vetëm i cili pothuajse e identifikonte me...

"Këngët e mia kanë mesazh..."

Dua Lipa konfirmon projektin saj të madh muzikor.

Superylli i muzikës shqiptare ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën “Elle”, ku ajo...

Frymëzohet nga vendlindja

Justin Timberlake me linjë të re veshjesh

“Memphis dhe muzika e tij kanë qenë një pjesë e rëndësishme e imja dhe e...

Fabi jep shpresa

Rikthehen “PRODUKT 28”?

Vite më parë grupi “Produkt 28” ishte një ndër grupet më të pëlqyera nga të rinjtë,...

Ceremonia do të jetë private

Jennifer Lawrence ka filluar përgatitjet e dasmës

Jennifer Lawrence dhe i fejuari i saj Cooke Maroney janë fotografuar së fundmi duke vizituar...

Në kinematografi për 60 vjet

Ndërron jetë Seymour Casse

Aktori Seymour Cassel, i njohur për bashkëpunimet e tij me John Cassavetes dhe Wes Anderson...

Në javët e fundit të shtatzanisë

Almeda Abazi shpjegon kuptimin e emrit të djalit

Almeda Abazi po jeton javët e fundit të shtatzënisë. Shumë shpejt ajo dhe bashkëshorti i...

Lidhja me këngëtarin...

Një lidhje e re për Selena Gomez?

Selena Gomez duket se e ka mbyllur një herë e mirë historinë me Justin dhe...

Zbulimi

Video e Beatles xhiruar para gjysmë shekulli

E vetmja shfaqje live e bendit legjendar nga Liverpooli, “The Beatles” në një shfaqje televizive...