MENU
klinika
Deklarata

Veliaj për emrin e djalit: Shqiptar dhe tirons

Zbulon dhe aktorin më të mirë

“Në ‘Portokalli’ ka njerëz që hanë bukën kot”

Eneda Tarifa është një artiste e kompletuar, e cila përveçse një këngëtare e mrekullueshme, e...

Scott Wilson

Leuçemia i merr jetën aktorit të serialit “The Walking Dead”

Aktori i famshëm, Scott Wilson ka humbur betejën me leuçeminë dhe ka ndërruar jetë në...

“Po përdhunoni muzikën!”

Kantautori: Vetëm burgu i jep zgjidhje këtyre monstrave

Kantautori Saimir Çili ka reaguar me fjalë mjaft të ashpra ndaj personave që po bëjnë...

Aplikojeni kështu...

Doni që parfumi t’ju zgjasë më shumë?

Ne e dimë se sa kohë, para dhe përpjekje mund të marrë për të gjetur...

Akuza nga Irina Shayk

“Ronaldo më tradhtoi, nuk është mashkulli ideal”

Duket sikur të gjithë e kishin bërë me fjalë për të lëshuar akuza ndaj yllit...

Ajola sjell në jetë djalin

Dita më e lumtur për Veliajn, bëhet baba

Për kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliajn, kjo e shtunë me siguri është dita më e...

Edhe kërcënime...

Birra me simbolin e shqiponjës, shitje rekord në Zvicër

I frymëzuar nga mënyra e festimit të futbollistëve Shaqiri e Xhaka në Botërorin e Rusisë,...

Nuk ndalet

Rita thyen rekordin 30-vjeçar në Britani

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka hyrë në historinë e Top Listës zyrtare në Britani të...

Reagon këngëtarja

Fansat “masakrojnë” Elvana Gjatën në “Instagram”

Jo vetëm në prokurori, Elvana Gjata duhet t’u “japë përgjigje” tashmë edhe fansave të saj...

Kafe pa ngrënë?

Gabimi i frikshëm që bëjnë shqiptarët

Shqiptarët janë konsumatorë të mëdhenj të kafesë, dhe këtë e tregojnë të dhënat e importit...

Kleofina Pnishi

Shqiptarja që po korr sukses në Francë

Ajo është një bukuroshe shqiptare, e cila po e zhvillon karrierën e saj në Francë....