MENU
klinika
Lidhja e re

Edhe pse të ndarë, Angelina ndjehet e tradhtuar nga Pitt

“Mos i braktisni ëndrrat”

Ish-ushtari i UÇK, tashmë tenor me famë botërore

Ramë Lahaj është kthyer në një nga tenorët më të mëdhenj në botë, i cili...

Balerini

Celine Dion, e dashuruar me djalin 16 vite më të ri

Tre vite më parë, këngëtarja e famshme Celine Dion humbi burrin, ndërsa tashmë duket se...

Ishte vetëm 32 vjeç

Ndërron jetë komediani i famshëm amerikan

Është ndarë papritur nga jeta komediani i famshëm amerikan Kevin Barnett, në moshën 32-vjeçare. Barnett...

Shpjegon deklaratën

Mustafa Nano është GAY? Analisti: Ruani energjitë!

Një javë më parë portalet i bënë jehonë deklaratës së Mustafa Nanos gjatë shfaqjes së...

U ndalua në Paris

U akuzua për përdhunim, Brown hidhet në sulm

Ylli i muzikës, Chris Brown përfundoi në paraburgim një ditë më parë në Francë, pasi...

Reagon ashpër

Thashethemet për ndarje, irritohet Victoria Beckham

David dhe Victoria Beckham janë një ndër çiftet më të pëlqyer të showbiz, por kohët...

Lista e plotë

Nominimet për “Oscar”, “Roma” dhe “The Favorite” në krye

Janë publikuar ditën e sotme nominimet për edicionin e 91-të Çmimeve “Oscar”, ku në krye...

Akuzohet për përdhunim

Arrestohet në Paris këngëtari i famshëm!

Denoncimi që ka bërë një 24-vjeçare se është tentuar të përdhunohet nga Chris Brown ka...

Modelja braziliane

Shkrimtari turk “humbet” Adriana Limën

Ka zgjatur vetëm një vit e gjysmë lidhja mes supermodeles braziliane Adriana Lima, dhe shkrimtarit...

Brenda një vazoje

Gjendet thesari 900-vjeçar

Autoriteti Izraelit i Antikave bëri një zbulim të madh, një thesar të zhdukur 900 vite...

Bën edhe “shqiponjën”

Shqiptarja rrëmben kurorën e bukurisë në Amerikë!

Që shqiptarët janë një prej popujve më të bukur në botë nuk vihet në diskutim,...