MENU
klinika
Reportazhi nga grekët

Eleni Fouriera vjen në Patos?!

19 mln ndjekës

Dua Lipa e nis ditën me foto provokuese

Pak ditë më parë, Dua Lipa arriti shifrën e 19 milionë ndjekësve në rrjetet sociale...

Lëvizja e bujshme

Hyska zbulon arsyen e largimit nga Vizion Plus

Një nga lëvizjet më të bujshme në “merkaton e verës” në televizionet shqiptare ishte padyshim...

Rrëfehet modelja

Gisele Bundchen: Si mu “përmbys bota” pas lajmit…

Edhe pse në botën e modës kanë dalë emra të rinj si motrat Hadid, apo...

Maya Bay nuk hapet

Harrojeni mrekullinë tajlandeze për pushime!

Nëse kishit bërë plane të pushonit në plazhin më të famshëm në Tajlandë dhe një...

Pas akuzave për përdhunim

Ronaldo rishfaqet në krah të Georgina-s

Ai nuk mund të ishte në fushën e lojës me shokët e tij të ekipit...

Arsyeja e veçantë

Aktorja e “Fifty Shades of Grey” publikon numrin e telefonin

Ajo “pushtoi” botën e “Hollywood” pasi shkëlqeu në filmin “Fifty Shades of Grey”, si dhe...

Rrëfehet Aleksandër Gjoka

“Kam pirë 3 autobotë me alkool!”

Këngëtari Aleksandër Gjoka është rrëfyer për herë të parë se çfarë e bëri të hiqte...

Jeton në Kubë

“Tupac është gjallë!”

“Tupac Shakur kaloi në Kubë me ndihmën e ish-presidentit Fidel Castrol”. Të paktën kështu është...

Askush s’e kishte bërë

Rita Ora thyen tabu në Lindjen e Mesme!

Rita Ora deri më tani ka ditur si të tërheq vëmendjen e mbarë botës duke...

Deklarata

Iu arrestua vëllai, reagon Alketa Vejsiu

Pas arrestimit të vëllait të saj, Endrit Vejsiu, moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar për herë...

Sa pagoi Elita Rudi?

Fustani i ëndrrave kushton

Në dasmën e shumë përfolur të këtij viti, midis moderatores Elita Rudi dhe reperit Gjiko,...