MENU
klinika
Kush është vajza?

Sozia e Dua Lipës jeton në Tiranë!

Situatë dramatike

Fluturimi i ferrit, tmerr në avionin me 192 pasagjerë

Për shumë persona udhëtimi me avion është një tmerr i vërtetë dhe shpesh mundohen që...

Georgina bëhet xheloze

Ditë “të zeza” për Ronaldon, probleme dhe në familje

Pas akuzave për përdhunim, ish e dashura Raffaella Fico ishte një nga të rrallat që...

Dedikim për motrën

Rita publikon foto të rralla nga fëmijëria

Elena Ora është motra dhe menaxherja e këngëtares Rita Ora, e cila ditën e sotme...

“Pyesni gratë!”

Befason Rama: Suksesi im, pyes gruan!

Mbrëmjen e kësaj të premteje, kryeministri Rama ishte i ftuar në “Zonë e Lirë” të...

Me kë e ka Bleona?!

“Dikur të kam dashur… ende të dua”

Bleona Qereti publikoi pak ditë më parë këngën e saj të fundit “Monster”, me një...

Eventi i “ELLE”

Fjalimi prekës i Lady Gaga: U sulmova seksualisht kur isha 19 vjeç

Në një event dedikuar grave të organizuar nga revista “ELLE”, këngëtarja e njohur, tashmë edhe...

Bruna Marquezine

Neymar “vuan”, e dashura relaksohet me miqtë e saj

Kur Neymar u transferua te PSG dhe u mësuan shifrat marramendëse që ai fitonte, mediat...

Publikohet bashkëpunimi

Dua Lipa “shpërthen” me “BLACKPINK”

Dua Lipa nuk ndalet asnjëherë! Edhe pse sukseset kanë qenë të pafundme për këngëtaren me...

Kërceu nudo në “Shtëpinë e Bardhë”

Modelja si Melania Trump: Po kërcënohem me vdekje!

Reperi T.I., emri i vërtetë i të cilit është Clifford Harris Jr bëri bujë me...

Foto 12 orë para lindjes

Ajola shkruan për djalin: Kurajoz si babi Eri!

Pak ditë më parë, kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u bë baba për...

Karriera vazhdon

Policia e kërkon, Elvana publikon videoklipin e ri!

Ndërsa policia ka marrë masa për shoqërimin e detyrueshëm të këngëtares Elvana Gjata për të...