Menu
E dielë perfekte

Mëngjesi ideal për një ditë me energji

Planifikojeni ditën tuaj

5 mënyrat si ta nisni ditën me motivim!

Në momente të caktuara, nuk jemi në formën tonë më të mirë dhe nuk japim...

Mësojeni tani!

Partner xheloz? 5 këshilla si ta shmangni atë

Ekspertët kanë renditur disa këshilla si ta shmangni xhelozinë dhe të jetoni të qetë shpirtërisht...

Lista

Rregullat që zonjat mbretërore nuk guxojnë t’i thyejnë

Anëtarët e familjes mbretërore janë gjithmonë prezentë në sy të publikut. Vëmendja bëhet edhe më...

Diva e muzikës italiane

40 vjet më parë koncerti i fundit i Minës

Ishte gushti i vitit 1978. Italia qe përfshirë nga vala e terrorizmit,kishte një President të...

Çifti më i famshëm në botë

Pushimet e familjes Beckham

Ndërsa prej javësh bota e medias spekulonte për një ndarje të afërt mes David dhe...

Këshilla

Tre gabimet që i bëjmë çdo mëngjes

Vendimi që e merrni në mëngjes mund t’ju përgatisë për sukses dhe t’ju jap kurajo...

Mësoni më shumë...

Astrologjia afrikane dhe misteret që e rrethojnë

Shumë pak e njohur dhe tërësisht ndryshe nga llojet e tjera, astrologjia afrikane interesohet veçanërisht...

Sfida më e re!

Të rrëzohesh si vip

Kjo është sfida më e re virale në rrjetet sociale. Barmy # fallstars2018, të rrëzohesh...

10 raste

Kur historia përsërit vetëveten

Shkencëtarët thonë se historia kalon në disa etapa. Pra, ngjarjet që vëzhgojmë tani, tashmë janë...

Lista

Forbes’ zbulon aktoren më të paguar në botë

Revista “Forbes” ka publikuar në artikullin e radhës listën e aktorëve më të paguar. Ndoshta...

E zbuluam!

Kë kopjoi Lori me veshjen në dasmën e Sarës?

Dasma e Sara Hoxhës dhe Ledion Liço rrëmbeu gjithë vëmendjen mediatike. Por një protagoniste tjetër...