MENU
Video

Ed Sheeran dhe Justin Bieber sjellin “I Don’t Care”

I pafajshëm

Edhe Madonna në mbrojtje të Michael Jackson

Madonna thyen heshtjen mbi akuzat për abuzim seksual kundër Michael Jackson. Në një intervistë për...

"Nëse do bëja operacion..."

E akuzuan për ndërhyrje estetike, Bebe Rexha “ju kthehet”

Pas suksesit të saj në skena ndërkombëtare, Bebe Rexha është kthyer në një nga emrat...

Tregon vetëm sot përse

Aktori e braktisi dy vite më parë, tregon arsyen

Bëri bujë dy vite më parë largimi i dy aktorëve Bes Kallaku dhe Erion Isai...

Dyfishon pasurinë në një vit

Ed Sheeran rrëzon nga froni i më të pasurve Adele

Ed Sheeran ka dyfishuar pasurinë e tij në vitin e fundit me një vlerë totale...

Arsyet

Përse foshnja mbretërore s’mund të jetë princ

Princ Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër të një djali dy ditë më parë...

Mbi 1 milion euro

Detaje të reja rreth arrestimit të Loredanës për mashtrim

Policia e Kantonit të Luzernit kanë dhënë detajet e fundit lidhur me akuzat e rënda...

Këngëtari është analfabet?

R Kelly, shtyhet gjykimi për abuzim seksual

“R. Kelly dështoi t’i përgjigjet një padie sepse është analfabet”, ka thënë avokati përpara gjykatës...

Shmangën njëra-tjetrën në Met Gala

Komunikimi mes Dua Lipës dhe Rita Orës i tendosur

Ato janë dy nga këngëtaret më të mëdha shqitare në Britaninë e Madhe, por Rita...

Video

Luana Vjollca zbulon “talentin” që nuk e dinim

Moderatorja e njohur Luana Vjollca po përgatitet për një set të ri fotografik. Por  gjatë...

Mundësi për ribashkim?

Romanca me Jennifer Anistonin, reagon Brad Pitt

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston 14 vjet më parë përfunduan lidhjen e tyre pesëvjeçar dhe...

Këngëtari bëhet operacion

Anulohet turi botëror i Eros Ramazzottit

Eros Ramazzotti ka anuluar turin botëror për shkak të një problemi me kordat vokale. Për disa...