MENU
klinika
“Brit 2019”

Fustani i Dua Lipës bëhet objekt debati në Britani

Tjetër trofe

“Më e mira në Britani!” Duan s’e ndal më as Rita

Tashmë Dua Lipën nuk e ndal më asgjë, madje… as Rita Ora! Ajo tashmë numëron...

Nuk harron

Pas 12 vjetësh, Pitt i kërkon falje për ndarjen Aniston

Të gjithë u habitën kur mësuan se Brad Pitt ishte i pranishëm në festën e...

“The Voice”

Në Francë mahniten nga zëri i shqiptarit

Ndoshta në fusha të tjera e kanë të vështirë të bëjnë karrierë jashtë vendit, por...

Rita dhe Dua

Shqiptaret sfidojnë njëra-tjetrën në “Brit Awards”

Rita Ora dhe Dua Lipa janë në majat e muzikës botërore, ndërsa në një ceremoni...

Ceremonia e inaugurimit

Shuma e “çmendur” që ofroi Trump

Reperi i njohur në të gjithë botën dhe shumë i pëlqyer “50 Cent”, ka zbuluar...

Sulmuesi i Juventus

Sa operacione plastike ka kryer Ronaldo?

Ekspertët e estetikës besojnë se Cristiano Ronaldo ka bërë ndërhyrje në fytyrë dhe në kokë,...

E pranon publikisht

Gazetari italian: Kam një vajzë me këngëtaren shqiptare!

Është folur kohë më parë, ndërsa tashmë gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi, ka folur...

“Mbreti i modës”

“Unë jam si një karikaturë e vetes dhe më pëlqen kjo!”

Fotograf, poet, sipërmarrës, piktor, një artist i kompletuar, e cili mbi të gjitha konsiderohej si...

Vera Ora

Rita braktisi shkollën për disa javë, mamaja zbulon arsyen

Kur ishte në moshën 39-vjeçare, Vera Ora, mamaja e të famshmes Rita Ora, u diagnostikua...

Reperi i famshëm

Befason “50 Cent”: Polici urdhëroi vrasjen time

Reperi i famshëm 50 Cent ka zbuluar së fundi një detaj të frikshëm nga jeta...

Foto e çiftit

Gruaja e Granit Xhakës në versionin “futbolliste”

Të jesh e martuar me një futbollist, natyrisht që nuk mund të rrish pa prekur...