MENU
klinika
e 14-ta në radhë

Jonida Maliqi, detaje për datën e performancës në Eurovision

Vetëm pak ditë larg...

Era publikon datën e lançimit të bashkëpunimit mes motrave

U bë kohë që këngëtaret Nora dhe Era Istrefi kanë paralajmëruar se do të sjellin...

Në moshën 99 vjeçare

Ndahet nga jeta adhuruesja më e madhe e Princ Harry-t

Fansja më e madhe e Princ Harry-t është ndarë nga jeta në moshën 99-vjeçare. Daphne...

Dëshmia me shkrim

Një teori e re shkak për përmbytjen e Titanikut

Më shumë se 100 vite kanë kaluar nga fundosja e anijes së famshme Titanic dhe...

Kur po xhirohej “Hustlers”

Shokon JLo me gjestin e turpshëm ndaj paparacëve

Ajo tregoi gishtin e mesit në drejtim të paparacëve, duke ofenduar kështu të gjithë ata...

Reagojnë fansat

Justin Bieber shaka për 1 Prillin

Justin Bieber ditën e 1 prillit vendosi ti bëj një surprizë fansave të tij, duke...

"Rri gjithë natën më ruaj çfarë postoj..."

“Flet anglisht kur…”, Roza Lati i “përvishet” komentueses

Roza Lati  figurë publike, tepër aktive në rrjetet e saj sociale ndan shpesh momente nga...

Mbyllen dyqanet pa lajmërim

Roberto Cavalli drejt falimentit?

Roberto Cavalli ka mbyllur dyqanet e tij në SHBA pak pasi njoftoi se po përpiqet...

Arsyeja

Bebe Rexha single?

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare më të famshme në botë. Në...

Nderon vëllain

Kim Kardashian zbulon emrin e fëmijës së katërt

Së shpëjti do të lindë djali i saj i dytë i cili do të vijë...

Atmosferë e ndezur

Morena Taraku publikon fotografi nga festa e ditëlindjes

Këngëtarja Morena Taraku festoi dje ditëlindjen dhe urimet që ajo mori nga miqtë ishin të...

Kritikojnë fansat

E bija mesazh për Gwyneth Paltrow: “Pa pëlqimin tim mos bëjë asgjë”

Vajza Gwyneth Paltrow ka kritikuar nënën e saj për publikimin e një fotografie pa pëlqimin...