MENU
klinika
U ndalua në Paris

U akuzua për përdhunim, Brown hidhet në sulm

Reagon ashpër

Thashethemet për ndarje, irritohet Victoria Beckham

David dhe Victoria Beckham janë një ndër çiftet më të pëlqyer të showbiz, por kohët...

Lista e plotë

Nominimet për “Oscar”, “Roma” dhe “The Favorite” në krye

Janë publikuar ditën e sotme nominimet për edicionin e 91-të Çmimeve “Oscar”, ku në krye...

Akuzohet për përdhunim

Arrestohet në Paris këngëtari i famshëm!

Denoncimi që ka bërë një 24-vjeçare se është tentuar të përdhunohet nga Chris Brown ka...

Modelja braziliane

Shkrimtari turk “humbet” Adriana Limën

Ka zgjatur vetëm një vit e gjysmë lidhja mes supermodeles braziliane Adriana Lima, dhe shkrimtarit...

Brenda një vazoje

Gjendet thesari 900-vjeçar

Autoriteti Izraelit i Antikave bëri një zbulim të madh, një thesar të zhdukur 900 vite...

Bën edhe “shqiponjën”

Shqiptarja rrëmben kurorën e bukurisë në Amerikë!

Që shqiptarët janë një prej popujve më të bukur në botë nuk vihet në diskutim,...

Nominimet

“Çmimet” që nuk i do askush, emra të mëdhenj në garë

Në prag të nominimeve për çmimet “Oscar” aktorët kanë mësuar edhe listën që askush nuk...

Ditë e trishtë

Ndërron jetë babai i këngëtarit të njohur shqiptar

Sot është një ditë e trishtë për këngëtarin e njohur Eugent Bushpepa, babai i të...

Me lot në sy

Flori Mumajesi: S’jam gati të largohem nga ajo…

Flori Mumajesi, kantautori tejet i suksesshëm në vendin tonë, por edhe më gjerë, pak ditë...

Kontakt vetëm me mamanë

Rita Ora “fshin” të shkuarën

Rita Ora e ka nisur vitin 2019 me ndryshime serioze në jetën e saj, duke...

Fotot

Pamjet fantastike/ Si u duk Eklipsi i ‘Super Hënës’ në Shqipëri

Pamje fantastike ato te Eklipsit te Super Hënës së “përgjakur”, qe u pane edhe ne...