MENU
klinika
Shpërngulet në SHBA

Përse e braktis Madonna Portugalinë?

Nuk dihet ende arsyeja

Nicolas Cage, anulim të martesës vetëm pas 4 ditësh

Aktori u martua para 4 ditësh,tashmë ka kërkuar anulimin e martesës. Nicolas Cage u martua...

Nuk mund të bëhem nënë

Halsey flet për abortet e saj

Këngëtarja amerikane tepër e suksesshme duke qenë kryesuese ne klasifikimet botërore prej disa vitesh, duket...

Familja u tall me pamjen e saj

Shpërthen Gigi Hadid ndaj komenteve negative

Gigi Hadid i plotësoi dëshirën një familjeje duke pranuar të bëjë foto me të në...

"Nuk është film por jeta ime ..."

Jordy Woods largohet nga LA për Londrën

Jordy Woods largohet nga LA, tmerrohet nga traileri i KWUTK Jordyn Woods është larguar nga ...

I përket PDK-së

Eliza Hoxha zyrtarisht pjesë e politikës

Këngëtarja nga Kosova  e dashur për të gjithë dhe e duartrokitur për këngët e saj që...

Marrëdhënia mes tyre...

Ndjenja për Roza Latin? Stine qartëson publikun

Marrëdhënia e tij me ish-të dashurën ka qenë dhe vijon të përflitet shumë në media,...

Në vëmendje femrat 50- 60 vjeç

A do të ketë një sezon të ri të “Sex and the City”?

Filmin e plotë “Seksi dhe Qyteti, 3” ndoshta kurrë nuk do kemi mundësinë ta shohim,...

Njofton Alba Hoxha

Balerinë, prezantuese, tani edhe biznesmene

Balerina e njohur Alba Hoxha është shpesh herë në qëndër të mediave rozë sidomos për...

Kisha: "Person i papërshtatshëm"

Cruise nuk lejon Kidman në dasmën e të birit

Aktori i famshëm amerikan Tom Cruise nuk e lejon ish-bashkëshorten e tij Nicole Kidman që...

Vlerësohet pozitivisht

“Ktheju Tokës” si fabula e serialit “Game of thrones”

Komentet pozitive për këngën dhe klipin e “Ktheju tokës” nuk kanë të ndalur! Këtë herë...

Triumfon "A star is born"

Njihuni me albumin më të shitur në SHBA

Pati tepër sukses në shumë ceremoni për ndarje çmimesh, duke kulmuar me një “Oscar” për...